Yeni bir metaverse oyunu: Space Falcon
March 13, 2022

Oyuncuları ödüllendiren sürükleyici metaverse ile Space Falcon (web sitesi), video oyunlarının geleceği için yeni bir rota oluşturmayı hedefliyor.

Space Falcon, galaksiden ve ötesinden birinci sınıf bilim kurgu NFT’lerinin yanı sıra uzay shooter aksiyonu içeren Solana’ya dayanan bir yıldızlararası metaverse oyunu. Oyun ilerledikçe oyuncular farklı galaksileri ziyaret edecek ve NFT’ler elde edecekler. NFT nesneleri, Space Falcon ekosisteminin içinde ve dışında takas edilebilir. Ödünç verilebilir, birlikte oynanabilir veya bir ödül için ödünç alınabilirler. Oyuncuların diğer oyuncularla tanışabileceği ve görev açısından kritik ürünleri takas edebileceği MetaGround adlı tarafsız bir gezegen bu deneyime dahil edildi.

Yeni bir metaverse oyunu: Space Falcon

Space Falcon NFT ticareti

NFT’ler, eşyanın nadir olduğunu kanıtlamaktan fazlasını yapar; ayrıca belirsiz ölçeklendirmeye izin verir. Oyunlar için NFT yardımlarının en önemli avantajı, katılımcıların parasal yatırımlarını sürdürmelerine izin vermesidir. Sanal varlıkları bir sonraki seviyeye taşıyan bir oyun olan Space Falcon’da gezegenler, uzay gemileri ve galaksiler tanıtılıyor. İyi oynayan oyuncular önümüzdeki haftalarda ödüllendirilecek.

FCON’ların değeri Space Falcon metaverse’ün genişlemesiyle bağlantılı olduğundan, metaverse kullanımları son derece önemlidir; Sıralamadaki en iyi oyunculara, oyun sürelerine göre dağıtılacak olan FCON’lar verilecek. FCON’lar, diğer oyuncuların vergi ödeyerek erişebileceği sanal araziler gibi oyun içi varlıklara sahip olarak elde edilebilir.

Metaplex çerçeveleri, Space Falcon tarafından oyuncuların, sanatçıların ve yaratıcıların kendi NFT’lerini ve müzayedelerini yaratmalarına ve başlatmalarına izin vermek için kullanılacak. Metaplex, araçları doğrudan Solana blok zincirine bağlayarak uygun maliyetli ve kullanımı basit hale getirir.

2022 takip edilecek en iyi 10 metaverse projesi

Oyun oynayarak para kazanabileceğiniz metaverse oyunlarına buradan göz atabilirsiniz. MANA, AXS ve MBOX gibi daha birçoğu listede…

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.