Sandbox Alpha Sezon 2'de nasıl para (SAND) kazanılır?
February 27, 2022

The Sandbox’ta sunulan kaliteli oyun deneyimlerinin sayısı her gün artmaya devam ediyor. Bunlardan birkaçını sergilemek üzere Sandbox Alpha 2. sezon tanıtımını paylaştı. Ancak sınırlı sayıda katılımcıya kapılarını açan Birinci Sezonun aksine, bu sefer herkes katılabilir ve oynamak için ödül olarak SAND kazanabilir!

Sandbox sıcak bir yatırım aracı olarak görülmeye devam ediyor. Arazi satışları saatler içinde tükeniyor ve sağda ve solda işbirliklerini ilan etmeye devam ediyor. Ancak tüm bu hype ile bazen ekiplerin Sandbox platformunda zaten yüksek kaliteli oyunlar oluşturduğunu unutuyoruz. Sandbox, bunlardan bazılarını sergilemek ve metaverse potansiyelini göstermek için alfa programının 2. Sezonunu başlatıyor. 2. Sezon boyunca, oyuncular bir dizi farklı, küratörlüğünde deneyimi deneyebilir, görevleri tamamlayabilir ve potansiyel olarak SAND token zulası kazanabilir!

Sandbox Alpha 2. sezon ve yeni deneyimler

Sandbox alpha’nın ikinci sezonu 3 Mart’ta açılıyor ve ayın sonuna kadar devam edecek. Tamamlanması gereken 200’den fazla görevle birlikte toplam 35 deneyim mevcut. Alpha Season One’dan geliştirilmiş ve yükseltilmiş 18 deneyim içerir.

Yeni deneyimlerden dördü Game Maker Fund’dan geldi! Bunlar arasında Tang Hanedanlığı’nın Sınır Kasabası, kötü bir iblise karşı savaş, Funguys Kingdom, çok oyunculu bir mantar deneyimi, Meta Dungeon, bir hack and slash macerası ve oyuncuların kötü şöhretli karanlığın prensi ile yüzleştiği Drakula’nın Şatosu yer alıyor!

Oyun hem PC hem de Mac sistemleri için kullanılabilir. İndirme ücretsizdir ve herkes tarafından kullanılabilir. Ancak Sandbox ile bir hesap oluşturmanız ve ETH cüzdanınızı bağlamanız gerekir. Aksi takdirde herhangi bir ödül alamazsınız!

Neler değişiyor?

Birinci Sezonun aksine, İkinci Sezon için Alfa Biletleri sezon bittikten sonra dağıtılır. 2. Sezon Biletlerinin kazananları çekilişle belirlenir. Oyuncular, Sezon 2’de oynamak ve görevleri tamamlamak için çekiliş biletleri alır. Belirli NFT’lerin sahipleri de çekiliş biletleri kazanır.

Oyuncular, sorgulama yoluyla 500 bilet kazanabilirler. Yatırımcılar, NFT’lere dayalı olarak sabit miktarda bilet alırlar. Sezon 1 Alpha Pass, Snoop Dogg Private Party Pass veya Snoop Dogg Early Access Pass sahibi olmak için her biri otuz bilet. Arazi sahipleri, arazi başına maksimum 200 bilete kadar 40 bilet alır. Sezon 1’e katılan ve geri bildirimde bulunan herkes 10 bilet alır. Sahip biletleri maksimum 500’de, yani her cüzdanda en fazla 1000 bilet olabilir.

Piyango çekilişi 31 Mart saat 19:00 UTC’de yapılacak ve kazananlarla e-posta yoluyla iletişime geçilecek (bağlantıları her zaman iki kez kontrol ettiğinizden emin olun!). Kaç Alfa geçişinin basılacağını (mint) bilmiyoruz. Ayrıca tamamlanan Görevlerin miktarı SAND ödülünü etkilemiyorsa. Umarız bu detaylar bize en kısa zamanda açıklanır.

Temel ödül, yatırılan toplam mSAND (SAND token, ancak Poligon ağında) için bonuslarla birlikte 500 SAND’dir. Bu bonus %100’e ulaşabilir. Dolayısıyla, 2. Sezon Bileti’nin her kazananı için 1000 SAND (3 bin doların USD’nin üzerinde bir değere sahip!) alma potansiyeli vardır. Güçlendirici sistemin tam sayılarını bilmesek de, bahis edilen tüm mSAND’ı sayacağını biliyoruz.

Çekilişin yanı sıra Sandbox’ın sosyal medya yarışmalarından 2. Sezon Alfa Biletleri kazanma şansı da var. Fırsatlar için web sitelerine göz atın .

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.