RACA, 2D Metaverse İçin Büyük Güncellemeyi Duyurdu!
August 25, 2022

USM.World (RACA), tüm PFP NFT’lerinin bir ev bulabileceği ev olan ‘Dmetaverse Metacasa için ilk büyük güncelleme yamasını duyurdu. Güncelleme yaması, oyundaki yeni grafikler, yeni oyun modları ve diğer özellikleri içerir.

Henüz resmi olarak piyasaya sürülmemiş olan 2D metaverse, Temmuz ayında yayınlanan test versiyonunda şimdiden binlerce kullanıcıyı bir araya getirdi. USM.World’ün BNBChain üzerine kurulu 2D metaverse’ü Metacasa’ya akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz.

https://twitter.com/RadioCacaNFT/status/1562126483383992320

Metacasa, statik Profil Resimleri (PFP), Oyun Karakterleri, Müzik NFT’leri, Spor NFT’leri, Sanat NFT’leri ve ERC-721 ve ERC-1155 altındaki her şeyin Metacasa Metaverse’e zahmetsizce entegre edilebileceği Evrensel NFT Entegrasyonunu (UNI) desteklemektedir.

USM.world’ün kritik bir parçası olarak Metacasa, ünlü oyun Metamon ve 3D metaverse USM dahil olmak üzere diğer USM ürünleriyle de entegre edilecektir. Daha fazla detay yakında açıklanacak.

Metacasa’nın deneme sürümü herkese açıktır ve şu bağlantıdan erişilebilir: https://metacasa-web.test.1mc.app/

RACA haberleri

  1. USM.World (RACA), daha iyi bir metaverse için Sébastian Buemi ile anlaştı.
  2. USM.world (RACA), BNB Chain tabanlı DeFi protokolü olan Venus Protocol ile ortaklığını duyurdu.
SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.