RACA, Bu İsim İle Anlaştı
August 24, 2022

USM.World (RACA) birinci sınıf kişilikler, bilim insanları ve olimpiyat şampiyonlarından oluşan bir ekip ile metaverse’ünü destekliyor. Herkesin, topluluk için bir metaverse olmak üzere USM’yi inşa etmek için tek bir birleşik görevi vardır. Sébastian Buemi, USM.World ile bu görevde yeni Formula-E şampiyonu sürücüsü olacak.

Sébastien Buemi, İsviçre tarihinin en büyük motor sporları şampiyonlarından biridir. Buemi birçok rekora sahip ve 2018, 2019, 2020 ve 2022’de Formula-E 24 Le Man’in dünya şampiyonu oldu. 2014 ve 2019’da “FIA Dünya Şampiyonası”nın dünya şampiyonu oldu ve yarışmada 20’den fazla yarış kazandı. . Buemi ayrıca son 24 saat Le Mans 2022’nin de şampiyonu oldu ve 4 KEZ Dünya Şampiyonu ve Formula E’nin rekor sahibi oldu.

Tüm bu deneyimi getirmek, ekosistemimize benzersiz bir motor sporları dünyası geliştirmek için önemlidir. Buemi’nin bakış açısı, Web 3’ün tüm potansiyelini ve yarış dünyasındaki metaverse’yi genişletecek.

USM.World (RACA), Buemi ile birlikte, sürücünün hayranlarıyla sürükleyici etkileşimler kurmanın yanı sıra, motor sporları yıldızının meta evrendeki yolculuğu boyunca etkinleştirilecek benzersiz deneyimler inşa edecek.

USM.World ile ortaklık kuracağım için çok heyecanlıyım, turnuvalarım boyunca USM Metaverse içinde etkinliklere ev sahipliği yapmak ve topluluk ve hayranlarla etkileşim kurmak için dijital avatarım olacak.

Sébastien Buemi

3D metaverse olan United States of Mars (USM), 52.000’den fazla entegre cüzdan ve 72.000’den fazla kayıtlı ziyaretçi ile 124.000’den fazla kullanıcıya sahiptir. Bu veriler, USM.world’ün ayda 28.000’den fazla aktif kullanıcısı olan en büyük metaverse kaynaklarından biri olduğunu gösteriyor. Prohe yakın gelecekte 1 Milyar kullanıcıyı hedefliyor

USM.World’de Buemi’nin yanı sıra Johannes Ludwig, Walter Wallberg, Francesco Friedrich ve Kaylin Whitney gibi dünyada tarih yazan en iyi atletlerden bazıları yer alıyor.

Topluluğumuzla birlikte tarih yazıyoruz. USM, 1 yaşından küçük ve şimdiden ekosistemin ana meta verilerinden biri. Yalnızca geçen hafta, 9 binden fazla aktif kullanıcı artışı kaydetti ve USM metaverse’de şimdiden 124 binden fazla kullanıcıyız. Ve tüm bunlar sadece başlangıç. Hayal edebiliyorsak, başarabiliriz. Hayal edebilirsek, o olabiliriz.

USM Vizyoneri Jeff Watney