RACA 2 Yeni Ortağını Duyurdu
September 21, 2022

USM.World (RACA), son 24 saat içinde iki yeni ortaklık haberini daha topluluğuyla paylaştı. En son haberler, yıl boyunca yapılan çalışmaların sonuncularıydı.

RACA, kripto para borsası LBank ile ortaklığını duyurdu

USM.World (RACA), bugün erken saatlerde küresel kripto para borsası LBank Exchange ile ortaklığını. LBank, dünyanın dört bir yanından kullanıcılara profesyonel kripto para birimi varlık yönetimi çözümleri sunmak amacıyla 2016 yılında kuruldu.

Bu ortaklık, USM.World’nin metaverse’ü içinde LBank borsasına genel merkezi alanı sağlar. Genel Merkez içinde, topluluk üyeleri LBank Exchange’in ilerlemesini takip edebilecek, çeşitli sosyal etkinliklere katılabilecek, haberlerden haberdar olabilecek ve resimler, videolar ve NFT’ler dahil olmak üzere herhangi bir LBank Exchange İçeriğini görüntüleyebilecek.

USM.World ayrıca USM Metaverse’deki sanal reklam panoları aracılığıyla ek destek sağlayacaktır.

https://twitter.com/LBank_Exchange/status/1569639400488980481

Proje ekibi, USM’de kripto ekosisteminin en büyük DeFi protokolleriyle birlikte büyük bir işbirlikçi Defi sektörü inşa etmeyi planlıyor. LBank Exchange ile ortaklık, bu girişim için önemli bir kilometre taşıdır.

Element NFT ortaklığı

RACA bir diğer duyuruda, merkezi olmayan bir NFT pazarı olan Element NFT Marketplace ile ortaklıklarını duyurdu. Bu ortaklık, USM Metaverse içinde Element NFT Marketplace merkez alanı sağlar. Genel Merkez içinde, topluluk üyeleri Element NFT Marketplace’in ilerlemesini takip edebilecek, çeşitli sosyal etkinliklere katılabilecek, haberlerden haberdar olabilecek ve resimler, videolar ve NFT’ler dahil olmak üzere herhangi bir Element NFT Marketplace içeriğini görüntüleyebilecek.

USM.World ayrıca USM Metaverse’deki sanal reklam panoları aracılığıyla ek destek sağlayacaktır.

USM.World ayrıca USM Metaverse’deki sanal reklam panoları aracılığıyla ek destek sağlayacaktır.

https://twitter.com/Element_Market/status/1569982644297007107
SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.