RACA Bu Yıl Neler Yaptı İşte Listesi
September 16, 2022

USM.World (RACA) yıl boyunca aşağıdaki şirketlerle ve ekiplerle ortaklıklarını duyurdu:

BNBChain ortaklığı

BSCDaily ortaklığı

Trivians ortaklığı

Ecosystem ortaklığı

MDEX ortaklığı

Venus Protocol ortaklığı

Rick Quark ortaklığı

EverRise ortaklığı

OpenMeta ortaklığı

DODO ortaklığı

BNBSwap ortaklığı

Ten Finance ortaklığı

RACA, bazı ana DeFi protokolleriyle ortaklıklara ek olarak, Latin Amerika’daki en büyük devlet üniversitesi ve en saygın üniversitelerden biri olan Brezilya’daki São Paulo Üniversitesi de dahil olmak üzere 30’dan fazla üniversite ve toplulukla ortak olan ilk metaverse oldu.

USM.World ayrıca, farklı spor dallarından dünya çapında 5 Olimpiyat madalyası sahibi ile ortaktır: Sébastien Buemi, Johannes Ludwig, Walter Wallberg, Francesco Friedrich ve Kaylin Whitney.

RACA ve BSC Daily ortaklığı

USM.World (RACA), 12 Eylül’de Twitter’da yayınlanan ana medya kaynaklarından BSC Daily ile ortaklığını duyurdu.

BSC Daily, blockchain teknolojisi, kripto varlıkları ve yaklaşan fintech trendleri gibi çok çeşitli konuları kapsayan, BSC kategorisindeki en popüler kripto para Twitter hesabıdır. Ekip, her gün size merkezi olmayan ve merkezi olmayan dünyalardan en güncel ve doğru haberleri getiriyor. BSC Daily, gelişmekte olan teknolojiler endüstrisinde güvenilir bir yayın olarak, önyargı ve etkiden uzak, adil, dürüst ve doğru raporlamayı hedeflemektedir.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.