Metaverse oyunları: Crypto Sword (SWD) genel bakış
February 16, 2022

Crypto Sword (SWD), oynayarak para kazanabileceğiniz, blockchain ve NFT tabanlı metaverse oyunu.

10 Ocak 2022’de CoinMarketCap’te listelenen Crypto Sword, Binance Smart Chain üzerine inşa edildi. Crypto Sword, oyunculara eğlenceli bir deneyim sunmak için kılıç savaşları ve sürükleyici dövüş efektleri ile ilginç bir oyna-kazan NFT oyunu yasarlıyor.

Crypto Sword oynamaya başlamak için cüzdanınızda birden fazla Sword olması gerekir. Bir Kılıcın mint fiyatı, başlangıç ​​için oldukça makul kabul edilebilecek 50 dolar – 0.04 BNB.

Farklı kılıçların çeşitli seviyeleri ve stilleri vardır. Bıçakların nadirliği arasında Ortak, Nadir, Destansı, Efsanevi, Eşsiz ve Efsanevi bulunur. “Tur”, bir kılıcın dövüşe girme sayısına karşılık gelir. Daha fazla tur, daha fazla mücadele demektir. Turlar günde bir kez sıfırlanır.

Kılıçlarını bastıktan (mint) sonra oyuncular meydan okumaya başlabilir. Kılıç seviyesine bağlı olarak, oyuncular farklı dövüş seviyeleri seçebilirler. Zorluk ne kadar yüksek olursa, kullanıcılar o kadar fazla ödül alabilir. Oyuncular, Crypto Swords’un BEP-20 token’i olan 5 USDT değerinde SWD ile ödüllendirilir.

Crypto Sword (SWD), kullanıcıların pratik yapıp becerilerini geliştirebilecekleri, ardından savaş modlarına girip bilinmeyen patronlarla savaşabilecekleri tam teşekküllü bir metaverse deneyimi geliştirmek istiyor. Bu, bir oyuncunun beceri seviyesinin, kazandıkları ödüllerle doğrudan ilişkili olacağı ve oyun deneyimini basit nokta ve tıklama mekaniğinin ötesinde geliştireceği anlamına gelir.

Crypto Sword, Marketplace ve Metaverse‘leri hala geliştirme aşamasında olan yepyeni bir projedir. Kullanıcılar kılıç basabilir, ancak diğer özellikler henüz mevcut değildir.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.

Twitter