Blockchain RPG (GOLD)
January 24, 2022

Kasım 2021’de piyasaya sürülen Blockchain RPG (GOLD), Aurum’un kurgusal topraklarında geçen meta evrendir. Oyun, canavarları avlamak, kaynak kazanmak, daha iyi araçlar yapmak ve diğerlerine karşı rekabet etmek etrafında dönüyor.

Blockchain RPG, kullanıcıların BlockchainRPG ekosistemine katılmak için GOLD ​​ve nadir NFT’ler kazanabilecekleri bir oyna-kazan modeli sunuyor.

Oyun, Unity ile oluşturulmuştur ve kullanıcılar şu anda WAX bulut cüzdanlarıyla giriş yaparak Açık Beta’larını kontrol edebilirler.

Oyuncular, herhangi bir eşya satın almadan bile anında canavar avına başlayabilirler. Bununla birlikte, kullanıcılar Alcor borsasından GOLD token satın alırsa, kurulumlarını yükseltebilir ve avları için daha yüksek ödüller kazanabilir. Kullanıcılar ayrıca, her kaynağın kendisine atanmış özel bir WAX token olduğundan, kaynaklarını borsada takas edebilir.

BlockchainRPG, benzersiz oyna-kazan mekaniğine sahip, değeri oldukça düşük bir oyun. 6 binden fazla kullanıcısıyla iletişimi kuvvetli bir ekibe sahip.

Projenin web sitesi: https://www.blockchainrpg.io/tr/

Twitter: https://twitter.com/BlockchainRPG

Reddit: https://www.reddit.com/r/blockchainrpg/

Discord: https://discord.com/invite/q8uffeAAeD