Yeni bir NFT projesi: Wolfofsol
June 29, 2022

Solana ağında Wolfofsol NFT projesini değiştirmek için 3 boyutlu 5555 kurt koleksiyonu yayınlanacak. Proje “insanlar tarafından, insanlar için” yaratılmıştır ve proje sahiplerine en büyük potansiyel faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

Şu anda, NFT’lerle ilgili önemli bir sorun, her blockchain’in kendi pazar yerlerine sahip olması ve farklı NFT projeleri hakkındaki bilgilerin dağınık ve dağınık olmasıdır. Teşkilata yeniden düzen getirmeyi amaçlıyoruz.

Wolfofsol nedir?

Girişimin amacı, NFT endüstrisini kalıcı olarak değiştirmektir. Kendilerini, kullanıcıların çeşitli blockchain ölçümlerinde ve veri kümelerinde gezinebilecekleri ilk gerçekten çok zincirli NFT platformu olarak gösteriyorlar. Ek olarak, çeşitli koleksiyonlardan NFT satın alabilecek, teklif verebilecek veya satabilecekler.

Özel saldırıdan beş gün önce ekip, ALPHA ve BETA paketi üyelerinin beyaz listeye alınmış e-posta adreslerini toplamak için projenin Discord sunucusunda iki gizli kanalı etkinleştirecek.

Şu anda ekip, beyaz listedeki her adresin seçildiğinden emin olacak ve dağıtım başlayacak: herkes Wolf of Sol NFT’lerini her bir kurt için 2 SOL karşılığında değiştirebilecek. Hedef tamamlanır tamamlanmaz ekip, Wolf of Sol’u Solana ekosistemindeki (MagicEden ve Solanart) ana ikincil pazarlarda listelemeyi planlıyor.

“Bizim girişimimiz halk tarafından halk için yapılıyor ve sahiplerimize mümkün olduğunca fazlasını sağlamak istiyoruz. Bu nedenle ikincil piyasa satışlarından elde edilen gelirin yüzde yüzü “kurt” eseri üzerinde hak iddia eden sahiplerimize aktarılacaktır.

Yellowstone Ulusal Parkı ve Bithope ile başlayan proje, her yıl büyük bir yardım kampanyası yürütecek.

Solana’nın satışından elde edilen gelirin bir kısmını nps.gov ve bithope.org üzerinden vereceğiz. Hangi aktif kampanyanın fon alacağını topluluk belirleyecek.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.