Web3 Platformuna 9 Milyon Dolarlık Yatırım
July 27, 2022

Web3 sosyal platformu DSCVR, ilk gününden bu yana 100.000’den fazla kullanıcıyı bünyesine kattı. Dahası, bir milyon gönderi ve yorum üretti ve kullanıcılara milyonlarca dolar NFT ödülü kazandırdı.

ICP tabanlı Web3 platformu DSCVR, milyon dolarlık finans turunu tamamladı

Internet Computer (ICP) tabanlı bir Web3 sosyal içerik ağı olan SCVR, Polychain Capital liderliğindeki finansman turunda 9 milyon dolar topladığını duyurdu. Geçen yıl piyasaya sürülen DSCVR, şimdiden 100.000’den fazla kullanıcıya hitap ediyor.

CEO ve kurucu ortak Rick Porter, platformu tanımlıyor:

İlk olarak, bir blok zinciri üzerinde modern bir sosyal web uygulaması oluşturmanın mümkün olup olmayacağını görmek için kişisel deneyimimiz olarak DSCVR’yi yarattık. Kullanıcılardaki katlanarak büyümemizle birlikte bu artış, yol haritamızı hızlandırmamıza ve Web3’ü sosyal medyayı kullanmayı bilen herkes için erişilebilir hale getirmemize yardımcı olacak.

Finansman turundaki diğer katılımcılar arasında Upfront Ventures, Tomahawk VC, Fyrfly Venture Partners, Shima Capital ve Bertelsmann Digital Media Investments (BDMI) yer alıyor.

Ufukta görünen yeni özellikler arasında gönderilere ve yorumlara NFT hediye etmek gibi seçenekler yer alıyor. Ayrıca diğer token ve NFT ekosistemleriyle entegrasyonlar; NFT sahipliğine göre kapılı içeriği etkinleştirecek bir Discord botu; diğer projeler için DSCVR’nin geçitleme teknolojisini kullanma yeteneği; mod seçimleri gibi yönetişim araçları; DSCVR topluluklarının merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar) haline gelmelerini sağlamak; sosyal bir bağlamda NFT’ler ve normal kriptolarla etkileşime girmenin ek yolları yer alıyor…

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, Metaverse haberleri, NFT Haberleri, Kripto Para Analizleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa veya incelediğimiz kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.