Token Ödüllü Bomb Crypto Turnuvası Yaklaşıyor
July 26, 2022

P2E oyunu Bomb Crypto kriptoları BCOIN, SEN ve BOMB son zamanlarda düşüşte. Bu da turnuva ödüllerini daha çekici hale getiriyor.

Eskiden Binance Smart Chain üzerindeki en aktif P2E oyunlarından biri olan Bomb Crypto, kazanç modelini kısa vadeli etkinliklerle canlandırmaya çalışıyor. Bir sonraki turnuva, rekabetçi bir ödül havuzu için daha fazla oyuncuyu bir araya getiren 28 Temmuz Perşembe gününe ayarlandı.

Turnuva, PvE boşta oyununda ilk 1000 sıradaki oyuncuya açık olacak.

https://twitter.com/BombCryptoGame/status/1551770227779596288

Bomb Crypto şimdi üç token’li bir P2E teklifi, ancak yine de likidite kazanmak için mücadele ediyor. Bu nedenle, daha spesifik ve sezgisel bir değer vermek için ödül havuzunun bir kısmı BUSD’de olacak. Ödülün yalnızca bir kısmı, Senspark ekosisteminde bulunan SEN token’i temel alacak.

SEN şu anda en düşük seviyelerinden işlem görüyor, ancak yine de 0,004 dolar civarında. BCOIN talebinin çoğunu kaybetti ve düşük hacimli dalgalı ticarette 0.019 dolara düştü. Yeni basılan Bomb Crypto Coin (BOMB) şimdilik değerinin çoğunu koruyor ve 0,89 dolar civarındaki son haydut zirvesinden 0,70 dolar civarında işlem görüyor.

Bomb Crypto düzenli oyuncuları da oyunu çoğunlukla terk etti. DappRadar, tüm zamanların en yüksek 56.000 oyuncusundan 2.1.000 oyuncu kaydetti. Bomb Crypto, yüksek fiyatlı kahramanlar ve kısa bir hızlı BCOIN takdiri dönemi ile NFT’nin erken benimsenmesine büyük ölçüde bağımlıydı. Şimdi, oyun aynı zamanda oynanış ve kazanç potansiyelini yeniden icat etmek için mücadele ediyor.

Bomb Crypto yeni oyun modeli

Bomber en popüler ücretsiz oyunlardan biriydi. Şimdi, yeni bir token ve ileride potansiyel büyüme ile başlayan yeni bir token modeline sahip yeni oyunlar ortaya çıkmaya başlıyor.

https://twitter.com/metabombgame/status/1547172737654726657

En iyi yaklaşım, aşırı pahalı NFT ve token’li oyunlara aşırı yatırım yapmaktan kaçınmaktır. Erken P2E patlaması büyük kazançlar sağlarken, daha yüksek bir fiyata yeniden satma potansiyeli sınırlıydı.

Bomber Punks, benzer bir temaya sahip başka bir oyundur. En iyi yaklaşım, kripto token’lerine daha küçük yatırımlarla oyun yoluyla büyüme sağlayabilecek bir oyun seçmektir. Bomb Crypto popüler olmaya devam ediyor, ancak şu anda Heroes ile aşırı tedarik ediliyor ve fazla NFT’yi kaldırmak için Fusion’ı bir tamirci olarak zorlamaya çalışıyor.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.