Theta Duyurdu
August 31, 2022

Theta tarafından Medium’dan yapılan bir duyuruya göre, Mississippi Üniversitesi’nde Doçent olan Dr. Mark E. Deschaine’in Metachain Danışma Konseyine katıldı.

Dr. Mark E. Deschaine, Mississippi Üniversitesi’nde Eğitim Liderliği alanında Doçenttir. Ole Miss’de Dr. Deschaine, MA, EdS, EdD ve PhD derece programlarında geleceğin okul ve bölge eğitim liderlerini hazırlamaya yardımcı olur. Mark, doktora eğitimini Western Michigan Üniversitesi’nde yaptı ve Eğitim Liderliği alanında Doktora Felsefesi derecesi aldı. Mark, Journal of Contemporary Research in Education’ın (JCRE) Editörüdür. Ayrıca Michigan Sanal Öğrenme Araştırma Enstitüsü’nde (MVLRI) Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaktadır. Dr. Deschaine’in araştırma gündemi, teori, teknoloji, politika ve süreçlerin eğitim liderlerini tüm öğrenciler için etkili farklılaştırılmış programlar ve öğretim uygulamalarında nasıl desteklediğini incelemektedir.

Theta için neden önemli?

Dr. Deschaine, Theta Research Squad gibi topluluk grupları organize ederek ve Symbiote Creatives ve ThetaCon gibi projelere danışmanlık yaparak Theta’nın uzun süredir destekçisidir. Theta danışmanı olarak, Aralık ayında Theta Metachain lansmanına hazırlanırken Theta geliştirici topluluğunu artırmaya yönelik yaklaşan bir program gibi eğitim girişimlerine ve ayrıca eğitim ve sınıf videolarının dağıtımı için Theta Video API’nin nasıl kullanılacağına odaklanmıştır. Ayrıca eğitimsel kimlik bilgilerini onaylamak için NFT’leri kullanma yöntemlerini araştırıyor.

Blockchain, Theta Metachain ve Web 3.0 teknolojilerinin eğitim alanına taşınmasına yardımcı olmak için Theta Labs ekibiyle çalışmaya devam etmek bir zevk. Genç ve yaşlı tüm öğrenciler için farklılaştırılmış öğrenme fırsatlarının sağlanmasına yardımcı olmak için Theta Video API gibi dönüşümsel teknolojilerin kullanımını araştırıyoruz.

Mississippi Üniversitesi Doçent Dr. Mark E. Deschaine

Ek okuma: Ücretsiz Exxen izlemenin yolları, bedava Exxen izleme yöntemleri.