Steam Hesapları İçin NFT Ödülleri Duyuruldu
July 27, 2022

GameFi platformları Web2 tabanlı markalarla iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Game Space, 1 milyonu aşkın Steam hesabı için NFT AirDrop etkinliğini duyurdu.

Etkinliğe katılım için Game Space’in cüzdan uygulamasını indirmeniz ve oturum açmanız gerekiyor. Daha sonra cüzdanını Steam hesabınız ile bağlıyorsunuz. AirDrops ödülleri için en önemli referans faktörleri, kullanıcının Steam hesabı kayıt süresi olacak. Yani daha eski cüzdanlar daha büyük ödüller kazanacak. Etkinliğe katılmak için Game Space’in cüzdanını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

iOS: http://u.game.space/ios

GooglePlay: http://u.game.space/googleplay

Game Space – Steam NFT airdrop

Şans faktörü kullanıcıların Steam hesaplarının ne kadar köklü olduğuna bağlı olacak. 1, 1-2 veya 2-3 arasında Steam hesabı kullananların her biri farklı NFT’ler kazanacak. Aşağıdaki görsel süre zarflarına göre dağıtılacak ödüller yer almaktadır.

Etkinlik için henüz bir tarihte paylaşılmadı.

Game Space CEO’su Michael, bir milyar Steam oyuncusu için NFT AirDrop için en önemli referans faktörlerinin kullanıcının oyun süresi ve hesap kayıt süresi olduğunu söyledi. Web2 oyuncularının Web3 dünyasına girmesi ve GameFi oyunları oynaması için olan AirDrop ödüllerini yürütmek Steam’deki gerçek kullanıcıların dikkati ve çıkarları içindir.

Game Space, Steam’i GaaS platformuna bağlamayı ve bir milyar oyuncunun Web3 dünyasına girdiği ilk durak olmayı umuyor. Oyuncular, açık Web3.0 dünyasını her geleneksel oyuncuya sıfır engel olmadan getirerek birden fazla platformdaki uygulamalar arasında özgürce geçiş yapabilir.

Ayrıca Game Space, herhangi bir Oyun şirketinin geleneksel oyuncular için AirDrop pazarlaması gibi eksiksiz bir teknik ve iş modeli desteği sağlamasına da yardımcı olabilir. Game Space tarafından sağlanan SDK aracılığıyla geliştirme, oyun üreticilerinin oyunlarının veya APP’lerinin StepN ile aynı blok zinciri işlevine 7 gün gibi kısa bir sürede, yerleşik NFT Pazar Yeri, Çok zincirli dağıtım ve Gizemli kutular, Müzayedeler, AirDrops dahil olmak üzere izin verebilir. ve diğer birincil pazar dağıtım işlevleri.

Game Space sosyal medya ve iletişim kanalları

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, Metaverse haberleri, NFT Haberleri, Kripto Para Analizleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa veya incelediğimiz kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.