Shiba Inu Ralli Yaparken Bunlara Dikkat
August 14, 2022

Bu hafta Shiba Inu (SHIB) için itici güç, “Shiba Eternity” kart oyununun duyurusu oldu. Yeni oyunu çevreleyen heyecana ek olarak, Shibarium da yıl sonuna kadar yayınlanmış olacak. Bununla birlikte SHIB topluluğu hız kesmeden token yakmaya devam ediyor. Peki Shiba Eternity neden önemli? Bunun sebebi giderek daha fazla ana akım hale gelen Blockchain (P2E) oyunlarıdır.

Shiba’nın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yeni oyun Shiba Eternity’nin oldukça stratejik bir oyun olduğunu söylüyor. Oyun şu anda Vietnamlı oyuncular için kullanıma açık. Shiba ekibi Shiba Eternity’i tüm dünyaya tanıtmadan önce Vietnam bölgesinde küçük bir test aşaması yapacak. İşte Shiba Eternity’nin oyun mekanikleri ve görselleri:

Shiba Inu (SHIB) ralli yapıyor: SHIB Army bunlara dikkat

Shiba Inu topluluğu, sahte Shiba Eternity uygulamaları hakkında bir uyarı yayınladı. Bu uyarı, resmi Shib Discord moderatörü ve Growth Breed üyesi olan Shiba Eternity oyununun erken test aşamasında olduğunu ve bu nedenle yalnızca Vietnam’daki onaylı test hesapları ve oyuncular tarafından kullanılabileceğini belirten ShibQueenie tarafından yapıldı.

https://twitter.com/SHIBQueenie/status/1557718709610745859

Ağustos ayı Shiba Inu topluluğu için hareketli bir ay oldu. Ağustos ayının başında, Shiba Inu ekibi, haftalarca toplulukla alay ettikten sonra Shib CCG oyununun adı Shiba Eternity’yi açıkladı. Ayrıca, Playside Studios ile birlikte bir test programı ve sürümü üzerinde çalıştığını da belirtti. Shiba Eternity oyunu hem Apple App Store’da hem de Google Play Store’da piyasaya sürülecek.

Shiba Inu Games’in baş danışmanı William Volk, SHIB CCG oyunundaki harika kartların birkaç örneğini paylaşmak için Twitter’a gitti. Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Eternity oyununun artık ülkedeki iOS cihazlarında test edilebildiğini duyurduğunda, 11 Ağustos’ta Shiba Eternity için büyük gün geldi. Tweet’inin çevirisi şöyledir:

Vietnam! ShibaEternity oyunu artık ülkenizde iOS’ta test edilebilir. Shiba Eternity’yi arıyorsunuz. Bu erken bir testtir, daha sonraki sürümlerde daha fazla özellik yayınlanacak. İyi denemeler!

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.