Sandbox Bu Metaverse Ajansına Yatırım Yaptı
August 22, 2022

Metaverse ajansı, The Sandbox’ın önemli bir hissedar olarak katıldığı ilk Hong Kong şirketi oldu.

Metaverse platformu Sandbox, 1.7 milyon dolarlık INDEX GAME yatırımını duyurdu

İlk yıldönümlerini kutlayan INDEX GAME, kısa süre önce The Sandbox ile bir yatırım anlaşması imzaladı. Sandbox, birbirine bağlı sanal alemin olanaklarını genişleten oyna-kazan içeriği oluşturmak için INDEX GAME’in metaverse, NFT’ler, GameFi ve Web 3.0’daki olağanüstü gelişimini sürekli olarak desteklemek için 1,7 milyon dolar yatırım yapıyor.

Becky Wong ve Joe Lau tarafından yönetilen INDEX GAME, The Sandbox’in metaverse platformu için deneyimler oluşturmak üzere resmi olarak atanan ilk Hong Kong merkezli metaverse ajansı ve Hong Kong’da The Sandbox’ın yatırımını alan ilk şirkettir. Sermayesi 2023’e kadar 6 milyon dolara kadar çıkacak. Sandbox ayrıca, işbirliği sırasında oluşturulan IP’ler için INDEX GAME’e özel bir düzenleme sağlayacaktır.

INDEX GAME’in resmi olarak küçük boyutlu bağımsız bir oyun stüdyosundan The Sandbox inkübasyonu altında 30’dan fazla çalışanı olan genişletilmiş bir metaverse ajansına açılmasından bu yana sadece bir yıl geçti.

Sandbox’tan bu haberleri kaçırmayın

Sandbox daha önce dijital tasarımcılar için bir GIF yarışması duyurmuştu.

Ayrıca, AnimocaBrands’in yan kuruluşu olan Sandbox, Kore merkezli animasyon şirketi ve stüdyosu olan ICONIX ile ortaklığını duyurdu. Yeni karakterler 23 Eylül’de Sandbox metaverse’e katılıyor.

Oyna-kazan oyunlarından NFT haberlerine piyasadan hiç bir zaman uzak kalmayın. Güncel bültenleri ve duyuruları Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.