NFT Worlds rekor kırıyor!
February 21, 2022

NFT Worlds için ilk canlı sunucu piyasaya sürüldükten sonra, WRLD’nin fiyatı fırladı ve NFT Worlds NFT’lerini satın alarak yüzlerce oyuncu ve lonca daha katıldı. NFT Worlds’ün arazi parselleri şu anda OpenSea üzerindeki en değerli sanal dünya varlıkları.

NFT Worlds, yalnızca birkaç gün önce 1-2 ETH için satıyordu. OpenSea’deki taban fiyat şu anda 14.99 ETH, projenin hızlı gelişimi sayesinde Sandbox veya Decentraland gibi en çok işlem gören Sanal Dünyalardan çok daha fazla.

Bunun nedeni basit: çok sayıda lonca bu dünyalara katılıyor ve inşa ediyor. WRLD token yayınlandığında ve şirket ikinci katman yan zincir Polygon’a geçtiğinde işler gerçek olmaya başladı.

Sağlam ve popüler bir platform üzerine inşa edildiğinden, NFT Worlds temelde şu anda mevcut olan birkaç oynanabilir ve eğlenceli blockchain deneyiminden biridir.

Ayrı bir oyun yaratmak yerine, Minecraft’ın üzerine inşa etme fikri kazanan bir bahis olduğunu kanıtladı.

NFTWorlds’de oluşturulan tüm projeler buradan göz atabilirsiniz.

NFT Worlds Polygon’a taşınıyor

Ethereum ağında WRLD bir ERC-20 token idi. Bu, en önemli yardımcı program token’i ve NFT World üzerinde kullanabileceğiniz kripto para birimi.

WRLD, OpenSea’de NFT Worlds’ün yükselişinden bu yana yaklaşık %40 arttı ve tüm rekorları kırdı. Ekip, Poligon’a geçişi onayladı ve gas ücretini, işlemi gönderirken alıcı tarafından ödenen 1WRLD olarak belirledi.

Ekip ayrıca, kullanıcıların NFT Worlds oynamak için MetaMask veya başka herhangi bir cüzdan gereksinimini ortadan kaldırarak, kullanıcıların WRLD’yi tutmasına ve takas etmesine olanak tanıyan tam entegre bir başlatıcı üzerinde çalışıyor.

NFT Worlds, kullanıcıların gas ödemeden veya temel teknik yığın hakkında endişelenmeden öğeleri değiştirmelerine olanak tanıyan sorunsuz bir işe alım deneyimine geçiş yapıyor.

NFT kiralama ve staking

Geliştiriciler, NFT Worlds NFT’lerinin fiyatından daha yüksek seviyeleri beklediklerini paylaşıyor. Hızlı tepki verdiler ve WRLD karşılığında NFT Worlds’ü stake etmek için karmaşık, işlevsel bir algoritma geliştirdiler.

Ayrıca, tüm NFT sahipleri NFT’lerini kiralayabilecek ve geliştiricilerin büyük bir giriş ücreti ödemeden bu dünyaların üzerine inşa etmelerine olanak tanıyacak.

Staking ve kiralamanın nasıl işleyeceğine dair kapsamlı açıklama, yeni revize edilmiş teknik incelemelerinde bulunabilir.

Toplam 5.000.000.000 token arzıyla, WRLD token’in çok sayıda oyun içi işlevselliği vardır. İlk şirkete ait sunuculardaki Minecraft oyuncuları zaten saatte ortalama 2 dolar kazanıyor.

NFT Worlds nedir?

NFT Worlds, Minecraft’tan ilham alan NFT’lerin bir koleksiyonu. Her gezegen prosedürel (üç boyutlu çokgenler, geometrik örüntüler) olarak üretilir ve değişen nadirlikteki malzemelere sahip. Bunun dünyanın toplam değeri ve airdrop potansiyeli üzerinde etkisi var. Bu sadece herhangi bir Minecraft başlangıcı değil. Her gezegen tamamen özelleştirilebilir, blockchain’e bağlanabilir, diğer kullanıcılarla paylaşılabilir ve hatta kiralanıp para kazanılabilir!

NFT Worlds yatırımcıları, gerçekliklerinin nasıl düzenlendiği üzerinde tam kontrole sahip. Değişiklikleri istedikleri zaman NFT’ye senkronize edebilir ve kaydedebilir. Herhangi bir değişiklik NFT’nin resmine yansıtılır!

Mevcut sadece 10.000 gezegen var. Daha fazla gelecek yok. Bir dizi NFT girişimi, topluluklarının üssü veya karargahı olarak hizmet etmek için bir NFT Dünyasında ikamet etmeye başladı. Metabears, Llamaverse, Bad Baby Dinos, Rare Ghost Club, Gray Boys ve CrazySkulls bu kategoriye giren gruplardan.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.

Twitter