My Neighbor Alice, Yeni Ortaklığını Duyurdu
September 21, 2022

My Neighbor Alice (ALICE), ELLE yaşam tarzı markasının sahibi Lagardère Group ile çok yıllı bir lisans ortaklığını duyurdu. Ortaklık sayesinde, Alice oyuncuları ELLE markalı deneyimlere ve görevlere katılabilecekler.

Ortaklık, aynı zamanda, markaların Web3 metaverse’de kendilerini nasıl kurabileceklerinin önemli bir örneği ve keşfi olarak hizmet ediyor ve oyun kullanıcıları için benzersiz oyun deneyimlerinin kapısını açacak.

My Neighbor Alice CEO’su Lenny Pettersson, “ELLE gibi dünya çapında tanınan ve sevilen bir markayla ortaklık yapmaktan çok memnunuz” dedi .

Bu fırsat, My Neighbor Alice  için büyük bir küresel yaşam tarzı markasıyla ilk ortaklığı işaret ediyor. Kullanıcılarımız, Alice’in oyun deneyiminin bir parçası olarak ELLE’nin keyfini çıkarabilecekler. Blockchain oyun alanındaki bu ortaklığın gelecekte işbirliği ve yaratıcılık için birçok olasılığa ilham vereceğine inanıyoruz.

Ortaklık aynı zamanda oyuncuların metaverse markayla etkileşim kurmaları için benzersiz yollar da yaratacak.

ChromaWay Ticari Geliştirme Başkanı Joel Satin, “Komşum Alice’in ELLE ile olan işbirliği, büyük küresel şirketlerin metaverse’de marka etkileşimini keşfetme yolları için bir vitrin görevi görecek” dedi. “Oyuncular, tamamen sanal bir ortamda ELLE markasıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını deneyimleyecekler. Bu işbirliğinin, metaverse’e ilk kez girmeyi düşünen diğer şirketler için ilham verici bir model olabileceğine inanıyoruz.”

My Neighbor Alice 

My Neighbor Alice, kaynak toplama, işleme ve yaratıcı ifadeye odaklanan sosyal bir çevrimiçi oyundur. Oyuncular kendi sanal topraklarını inşa eder, komşularıyla etkileşime girer, heyecan verici günlük aktiviteler gerçekleştirir ve yol boyunca ödüller kazanırlar.

Alice’in kurucu, Antler Interactive adlı bir oyun stüdyosudur. Ekip oyunu tasarlarken Animal Crossing ve Minecraft gibi oyunlardan ilham aldı. Oyunun amacı, hoş hikayeler ve çekici para kazanma seçenekleri aracılığıyla milyonlarca oyuncuya blockchain öğretmek. My Neighbor Alice ile birden fazla kullanıcı sanal dünyalarını oluşturmak mümkün.

Ek olarak, birden fazla oyuncu komşularıyla bağlantı kurabilir, eğlenceli günlük aktivitelere katılabilir ve ödüller kazanabilir. Alice dünyasının bir parçası olmak için arazi satın almanız ve böcek toplama, balıkçılık, çiftçilik ve arıcılık gibi faaliyetlerde bulunmanız gerekir. Oyuncuların oyundaki durumu, etkinlikler, paylaşılan görevler ve yarışmalar yoluyla yükseltilir.

Binaların, bitkilerin, ağaçların, çiçeklerin ve hayvanların farklı oyun içi NFT’leri, oyuncuların bölgelerini tasarlamak ve süslemek için kullanılabilir. Oyuncular ayrıca oyun deneyimlerini kendi beğenilerine göre özelleştirmek ve manzara ile oynamak için Game Builder ve NFT Creator gibi yeni oyun içi araçları kullanabilirler.

Bir oyun içi market, oyuncuların farklı oyun öğeleri ve NFT’ler alıp satmasına olanak tanır. Ayrıca, oyuncular avatarları kullanarak oyun karakterlerini kişiselleştirebilir ve on-chain bir forumda birbirleriyle tanışabilirler. Oyundaki aşamalı bir itibar sistemi, oyuncuları özel etkinliklere ve NFT’lere erişim elde etmek için durumlarını iyileştirmeye teşvik eder. Alice’in dünyasına tarayıcınızdan göz atabilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.