İlginç NFT Koleksiyonu Geliyor
May 23, 2022

Cryptotubbies NFT, türünün tek örneği, dijital, elle çizilmiş koleksiyonlardan oluşan blockchain tabanlı koleksiyon. Popüler YouTuber’ları, CEO’ları, politikacıları, dünya liderlerini ve daha birçok ünlüyü içeriyor. Cryptotubbies kaydedilebilir, değiştirilebilir ve hatta kripto para birimi kazanmak için kullanılabilir.

Çok sevilen Teletubbies, Cryptotubbies adlı yeni bir çocuk televizyon programı için ilham kaynağı oldu. Şirketin amacı, kişinin gençliğinin güzel anılarını NFT’lerin parlak beklentileriyle birleştirmektir.

Tanınmış bir YouTube içerik oluşturucusu olan MrBeast, NFT projesinde önemli bir etkiye sahip. Cryptotubbies’in misyonu topluluğa geri vermek olduğu için, firmanın ilk satıştan elde edilen gelirin yüzde üçünü bir hediye ile destekleyeceği ilk neden “The Ocean Cleanup” adlı bir girişimdir.

Cryptotubbies sahipleri, her ay yeni bir hayır kurumu için oy verme veya tavsiye etme fırsatına sahip olacaklar. Oyların tamamı sıralandığında, en büyük desteği alan hayır kurumu, ikincil piyasalardaki satışlardan elde edilen aylık telif ücretlerinin yüzde üçünü alacak.

The Cryptotubbies’teki her karakter, her biri kıyafetler gibi şeyler kullanılarak benzersiz bir şekilde özelleştirilebilen birçok NFT’ye sahip. Her karakterin prototip olarak da bilinen ilk NFT’lerinin, onları ücretsiz olarak edinme fırsatına sahip olacak olan ünlüleri için ayrılmasına karar verildi.

Kullanıcılar, proje hakkındaki sözleri sosyal medyada yaymaya yardımcı olurlarsa ve Cryptotubbies karakterlerini talep etmek için öne çıkarlarsa, 5 ücretsiz NFT kazanma şansına sahip olacaklar

YouTubers, Politikacılar, Diktatörler, CEO’lar, Kripto-etkileyiciler, Ünlüler, Müzisyenler ve Sporcular dokuz tür Cryptotubbies’tir. Kullanıcılara yeni avantajlar ve olanaklar sağlayacak ücretsiz bir “Joker” Cryptotubby almak için üç farklı Cryptotubbies türü toplamak gerekiyor. Jokerler de nadirdir, sadece 499 adet mevcut.

Cryptotubbies şu anda son derece sıra dışı ve benzersiz olacak ikinci bir hayali karakter NFT’si geliştirmek için çalışıyor. Tüm Cryptotubbies, piyasaya sürülen yeni sınırlı sayıda NFT’leri satın alırken önemli bir indirime erişebilecek.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.