En İyi Kripto Para Oyunları (P2E)
August 21, 2022

İşte 2022’de kategorilere göre en iyi kripto para oyunları için en iyi seçimlerimiz.

En İyi Kripto Para Oyunları Seçimleri

Oyna ve kazan (P2E) video oyunları, oyuncuların oyuna harcadıkları zaman ve çaba için geleneksel video oyunlarının yapmadığı bir şeyi telafi eder. Her oyun, oyuncuları oyun içi eylemleri için ödüllendirmek için özel bir yöntem sunar. Kripto para birimi, NFT veya bir oyuncunun mevcut NFT’sinin değerindeki artış, tüm olası ödül biçimleridir. Bazı P2E oyunları tek seferlik bir yatırım gerektirirken, diğerleri ücretsiz olarak oynanabilir.

İşte kriterler

🎲 Oynamak için kazanmak temelleri

🎲 Kullanıcı tabanı

🎲 Potansiyel kazançlar

🎲 Kalite

🎲 Eğlence

🏆 En İyi Metaverse Oyunu

🏵️🏵️ Sandbox 🏵️🏵️

Sandbox, birbiriyle etkileşime girebilen 2D piksel bloklarında sunulan 200’den fazla fizik öğesi içeren benzersiz bir dünya inşa etme ve işleme oyunudur. Oyuncular harika dünyalar yaratabilir, piksel sanatı, zincirleme reaksiyonlar, chiptune müziği, gelişmiş mekanizmalar, elektrik devreleri yaratabilir veya sadece fizikle oynayabilir.

🧩 Kategori: Metaverse

🧩 Platform: Mac / PC

🧩 Blok Zinciri: Ethereum / Polygon

🧩 Oyun Simgesi: MATIC

✔️ OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

En İyi Kripto Para Oyunları (P2E)

🏆 En Popüler F2E Oyunu

🏵️🏵️ Axie Infinity 🏵️🏵️

Bugüne kadar bir blockchainde oluşturulan en ünlü oyun Axie Infinity’dir. Oyunun ana amacı, yükselttiğiniz, topladığınız ve savaştığınız Axies World of Lunacia’yı keşfetmektir. Piyasa günlük işlemlerde milyonlarca dolar üretirken, eksenlerin her biri yüzlerce dolar getiriyordu.

🧩 Kategori: Yaratık Savaşçısı

🧩 Platform: Mac / PC / Mobil

🧩 Blok Zinciri: Ethereum / Ronin

🧩 Oyun Simgesi: AXS / SLP

❌ OYNAMAK ÜCRETSİZ DEĞİL

En İyi Kripto Para Oyunları (P2E)

🏆 En İyi Kart Oyunu

🏵️🏵️ Gods Unchained 🏵️🏵️

Ethereum ağı, bu toplama, fantastik ve ticaret kart oyunu Gods Unchained’in temelidir. Oynaması ücretsizdir, başlaması kolaydır ve hemen kazan-kazan fırsatları sunar.

🧩 Kategori: Koleksiyon Kartı Oyunu

🧩 Platform: Mac / PC

🧩 Blok Zinciri: Ethereum / Immutable X

🧩 Oyun tokeni: GODS

✔️ OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

🏆 En İyi Tarayıcı Tabanlı P2E Oyunu

🏵️🏵️ Splinterland 🏵️🏵️

Oyna-kazan kart oyunu Splinterlands web’de mevcuttur. Steem monsters, Steem blockchain’deki orijinal adıydı, ancak daha sonra Hive blockchain’e taşındı. Çapraz zincir özelliği sayesinde kartlar ve token’ler artık hem Wax hem de Ethereum üzerinde alınıp satılabilir.

🧩 Kategori: Koleksiyon Kartı Oyunu / Otomatik Savaşçı

🧩 Platform: PC

🧩 Blok Zinciri: HIVE / WAX

🧩 Oyun Simgesi: DEC / SPS

✔️ OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

🏆 En İyi Kripto Para Yarış Atı Oyunu

🏵️🏵️ Pegaxy 🏵️🏵️

Player v Player (PVP) at yarışı oyunu Pegaxy, basit bir oyun formatına sahip olduğu için yeni başlayan P2E oyuncuları için idealdir. Oyuncular, yarışmak, üremek veya diğer oyunculara kiralamak için NFT atları satın alabilirler.

🧩 Kategori: At Yarışı Oyunu

🧩 Platform: PC / Mac / Mobil

🧩 Blok Zinciri: Çokgen

🧩 Oyun Simgesi: VIS / PGX

✔️ OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Ek okuma: “Pegaxy” ne kadar kazandırıyor?

İçeriğin kaynağı

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.