Mazz10 – AI Blogs

Nakamoto Games, en yeni oyunu NAKA Strike için 10.000 dolarlık ödül havuzunu duyurdu. Oyun, Counter Strike’a çok benziyor ve metaverse Play to Earn (P2E) mekaniği ile kullanılabilen ilk FPS’lerden biri.

İlk NAKA Strike turnuvasının 1 Mart ile 20 Mart arasında yapılması planlanıyor. Hem yeni hem de mevcut Nakamoto Games oyuncuları, 23 Şubat – 28 Şubat tarihleri ​​arasında buradaki turnuva sayfasından kayıt yaptırarak yarışmaya katılabilirler.

NAKA Strike turnuvası için toplam 10.000 USDT ödül havuzu oluşturuldu. Bu ödüller Altın (6.000 USDT), Gümüş (3.000 USDT) ve Bronz (1.000 USD) arasında bölünecek. 

Turnuva (P2E) katılım şartları

Kullanıcıların hak kazanabilmeleri için Nakamoto Games ekosistemindeki herhangi bir oyunda en az 10 oyun bileti ve en az beş işlem kaydı olması gerekir.

Yazının yazıldığı sıralarda, 1 bilet yaklaşık 1USDT’ye eşdeğer 2.1 $ NAKA. NAKA token doğrudan satın alınamaz ve borsalarda işlem görmesi gerekir. Ekip, NAKA’nın yakında fiat para birimi ile satın alınabileceğini duyurdu.

Şu anda NAKA’yı destekleyen borsalar Kucoin, QuickSwap, Mexc, Bitsmart’tır. Çoğu, USDT/NAKA çiftiyle işlem yapıyor ve işlem için USDT’yi depolamak ve göndermek için ERC-20 uyumlu bir cüzdana ihtiyacınız olacak. NAKA kısa süre önce Polygon’a taşındı, bu nedenle gas ücretleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kayıtlı kullanıcılar, aktif olarak NAKA Strike oynamak için puan kazandıkları bir ön yeterlilik dönemine kaydolurlar. Ön eleme aşamasından en iyi 64 oyuncu, Büyük Ödül kazananını belirlemek için altı turlu bir eleme formatında (32. Tur, 16. Tur, 8. Tur, 4. Tur ve Final) katılmak üzere seçilecektir.

Nakamoto Games nedir?

Nakamoto Games, kripto para cüzdanı olan herkese çok çeşitli oyna-kazan (P2E) oyunlarına erişme yeteneği verir. Oyunlarının çoğu, Counter Strike’a benzeyen NAKA Strike ve Temple Run’a benzeyen NAKA Runner gibi geçmişin eski hitlerine benziyor.

Çoğu oyun katılmak için bilet gerektirirken, diğerleri başlangıçta ücretsizdir ancak oynamaya devam etmek veya NAKA kazanmak için bilet veya ücretli NFT gerektirebilir.

Biletler NAKA ile satın alınabilir. Oyuna girdikten sonra, oyuncular NFT’ler kazanabilir ve her bir oyuna özel turnuvalara katılarak bunları pazarda takas edebilirler. 

NAKA şu anda, en son turnuvalarının açıklanmasından sadece 24 saat sonra %10 artışla yükseliş eğiliminde. Token, oyun içi ödül ve yönetim token’i olarak hizmet eder ve ekosistemdeki tüm oyuncuların teklifler ve oylama ile aktif olarak katılmasını sağlar.

Token ve platformdaki faydası hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Nakamoto Lightpaper’a bakın.

Nakamoto Games’in espor sahnesi için büyük hedefleri var ve önümüzdeki aylarda daha fazla gelişme ve turnuva görmemiz muhtemel. En büyük projeleri Nakaverse, karada oynama özelliğine sahip olacak ve yakında piyasaya sürülecek. Witly, Nakaverse varlıklarını sunan NFT platformu olacak.

Geliştiriciler, mobil uygulama geliştiricilerinin uygulamalarını Google Play Store’da nasıl dağıttığına benzer şekilde, oyna-kazan oyunlarını Nakamoto Games kullanıcı tabanında başlatabilir.

NAKA Strike nedir?

CS:GO tarzında bir P2E oyunu ilk turnuvasını duyurdu!

NAKA Strike, oyuncuların bölgesel üstünlük için birbirleriyle savaşan iki karşıt takıma ayrıldığı bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Şu an için mevcut olan tek mod ölüm maçı, ancak yakında daha fazlası gelecek. 

Oyuncular varsayılan bir silahla başlar ancak savaş alanından daha fazlasını alabilir. Cephane ve kozmetik gibi ek kaynaklar da pazarda mevcuttur.

Nakamoto Games’in ilk rekabetçi oyunu olan NAKA Strike, Steam’de oynaması ücretsiz Valve Hit Counter Strike’ın stil ve dövüş modlarını takip ederek küresel bir izleyici kitlesini çeken ilk FPS olmayı hedefliyor.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *