CS GO Operation Riptide Geliyor:
September 24, 2021

Daha popüler olarak CS:Go olarak bilinen birinci şahıs nişancı (FPS) Counter Strike: Global Offensive, Operation Riptide DLC biçiminde yeni oyun içeriği duyurdu. Bu, CS Go tarihindeki genel olarak 11. operasyondur. İndirilebilir içerik Steam’den 1.140 Rs karşılığında satın alınabilir.

Global Offensive (CS GO) Operation Riptide

Operation Riptide, yeni haritalar, yeni oyun modları, yeni temsilciler ve yeni Özel Kuyruklar ekler. Haftalık görevleri tamamladıktan sonra yeni ajanlar, silah koleksiyonları, çıkartmalar, yamalar vb. alabilirsiniz.

Özel Kuyruklar adı verilen yeni özellik, Valve sunucularında özel Premier eşleşme oluşturmanıza olanak tanır. Tek yapmanız gereken bir Kuyruk kodu oluşturmak ve bunu arkadaşlarınızla paylaşmak veya Steam’deki Gruplarınızı seçip orada başkalarıyla bir maç oynamak.

Riptide Operasyonu ayrıca, rekabete dayalı Eşleştirmede maç süresi için bir tercih belirleme seçeneği de ekler: Kısa (MR 16), Uzun (MR 30) veya Tercih Yok. Ayrıca Klasik Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı ve Herkes İçin Ücretsiz Ölüm Maçı’nı da seçebileceksiniz.

CS GO Operation Riptide
CS GO Operation Riptide

Oyundaki yeni haritalara gelen County, artık Danger Zone oyun modunda resmi eşleştirmede görünecek. Bazalt ve Insertion II haritaları Rekabetçi, Basit Eğlence ve Deathmatch oyun modlarında resmi eşleştirmeye eklenirken, Ravine ve Extraction haritaları Wingman oyun modunda resmi eşleştirmeye eklenirken Grind, Mocha, Pitstop, Calavera ve Frostbit haritaları silindi. çöpçatanlık. Oyundaki tüm değişikliklerin ve eklemelerin listesi için oyun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Twitter ve Facebook Adresimiz