Binance Alan Adları Açık Arttırmada
July 26, 2022

“SPACE ID”, .bnb domain isimlerini 10’unu açık arttırmaya çıkarmak için BNB Chain ekosistemindeki en büyük market olan Binance NFT ile işbirliğini duyurdu. Kaçıranlar için ortaklık .bnb ekli alan adlarının satışını içeriyor.

Aşağıdaki .bnb ekli alan adları artık açık arttırmada. Bu domainlerin isimlerine dikkat bakın. Muhtemelen Elon Musk’ın Tesla için ödediği milyon dolarlık rakamlara satılacaklar.

  • 000.bnb
  • 999.bnb
  • abc.bnb
  • nft.bnb
  • defi.bnb
  • love.bnb
  • dapp.bnb
  • wallet.bnb
  • crypto.bnb
  • satoshi.bnb

Açık arttırmaya Binance.com adresinden katılabilirsiniz. Açık arttırma linki için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

https://www.binance.com/en/nft/collection/space-id-602325410067243008?orderBy=list_time&orderType=-1&isBack=1&id=602325410067243008&order=list_time%40-1

Alan adlarına verilen teklifler 2 bin 400 dolara kadar uzanıyor.

Açık arttırmaya nasıl katılabilirim?

Böyle bir yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, SPACE ID NFT platformundan istediğiniz domain üzerine teklif yapabilirsiniz. Bunun için yönergeler gayet anlaşılır ve basit. Teklif vermeden önce doğru miktarı girdiğinizi emin olun.

Binance açık arttırmasını kazandım! Şimdi ne yapacağım?

Satın aldığınız .bnb alan adını BNB Chain cüzdanınıza çekebilirsiniz. SPACE ID ana ağına geçene kadar bir sürede beklemeniz gerekecek. Resmi duyuruya göre mainnet çok yakında hazır olacak.

Bu esnada Discord kanalından topluluk ve ekiple iletişime geçebilirsiniz.

SPACE ID nedir?

ID kelimesinden anlaşılacağı üzere, SPACE ID blockchain tabanlı evrensel bir domain hizmeti ağı oluşturuyor.  Merkezsiz ve sansüre dayanıklı bir ay projenin ana hedefi. Tıpkı Ethereum tabanlı ENS’de (Ethereum Name Service) olduğu gibi. BNB Chain üzerinde merkezsiz bir domain ağı oluşturmaya çalışıyor.

Bu alan adları internet tarayıcılarına uyumlu olacak. Satın alınan alan adları internet siteleri kullanılabiliyor.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, Metaverse haberleri, NFT Haberleri, Kripto Para Analizleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa veya incelediğimiz kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.