Avalanche Tabanlı Metaverse Airdrop Ödüllerini Duyurdu!
August 30, 2022

Avalanche tabanlı metaverse oyunu Imperium Empires’in yeni sezonu olan “Apollo Sezon 2” şimdi yayında. 2. sezonda katılımcılar 5000 dolarlık ödül havuzundan pay alacaklar. İşte katılmak için yapmanız gerekenler.

Tüm 1. sezonoyuncuları için L-IMC ödülleri hesaplarına aktarıldı. Şimdi yeni sezona geçerken lider tablosu da sıfırlanıyor. Yeni rekabet yeni sezon ile sıfırdan başlayacak.

Sezon 2’deki Yeni Özellikler

Kasa sayfası (vault page), devam eden sezondaki mevcut Silver Credit tutarınızı gösterir. Öngörülen L-IMC ödüllerinizi kontrol edebilirsiniz. L-IMC sezon sonunda dağıtıldığı için L-IMC ödüllerinin sayısının dalgalandığını lütfen unutmayın.

Yeni Metaverse Etkinliği: Korsan (Pirate)

Imperium Metaverse’de farklı zectorlarda saklanan uzay korsanları var. Bu korsan gemileri, diğerlerinden ele geçirilen büyük kargoları taşır.

Apollo’da korsanlar, mayın olayına benzer şekilde çalışan olaylardır. Korsanlar farklı zectorlarda rastgele yumurtlarlar ve belirli bir süre sonra veya tüm yüklerinden sonra kaçarlar (süresi biter). Oyuncular bu korsanları tespit edebilir ve onlardan fazladan kargo yağmalamak için onları indirebilir! Korsan farklı türde ödüllere sahip olabilir.

Madencilik etkinliklerinden farklı olarak, korsan etkinliklerinden elde edilen ödüller, filonuzun madencilik gücü yerine filonuzun saldırı gücü tarafından belirlenir.

Korsan etkinlikleri, mayın etkinliklerine kıyasla nadirdir, ancak potansiyel ödüller çok büyüktür. Buradan Apollo’da denemelere başlayabilirsiniz!

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E), NFT, Metaverse Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.