Wizardia, yaklaşmakta olan en son metaverse gamefi konsepti
April 10, 2022

Wizardia, ana konsept olarak ilginç animasyon karakterleri/Sihirbaz NFT’leri ve Arena Genesis NFT’leri ile karanlık bir fantezi bilimkurgu P2E çevrimiçi rol yapma strateji oyunudur.

Wizardia, Mart 2022’de Arena Genesis 12.000’den fazla NFT’yi piyasaya sürdü ve Wizardia’nın büyüyen 400 bin artı Wizardia hayranları ve etkileyici ortakları sayesinde hepsi tükendi.

Kullanıcılarına “Büyücüler” diyen franchise, Arena Genesis NFT Serisi ile ilerliyor.

Yaklaşmakta olan en son metaverse gamefi konsepti: Wizardia

Wizaridan serisi, Wizardia ekibine göre oyun içinde ve hayran ürünleri, etkinlikler vb. gibi yaklaşan birçok hizmet için kullanılacak WZRD tokenlar ile temsil edilmektedir.

Web sitelerine göre, Wizardian tamamen oynanabilir arena, 2022’nin 2. çeyreğinde bir süre sonra piyasaya sürülecek.
Birden fazla sosyal kanal aracılığıyla etkileyici hayran etkileşimi, şimdiden çok heyecanlı metaverse oyununa katkıda bulunuyor.

İlk satış öncesi WZRD token satış turu, 1,75 Milyon Dolar gibi büyük bir artış sağladı.

Airdrop’lar. Ortak programları. AMA’lar. Sihirbaz pazarlama ekibi kesinlikle tam bir şevk ve enerjiyle iş başında.

Wizardia oyunu üç ana oyun sütununa dayanmaktadır; yenilikçi dövüş, oyuncu karar oyunu evrimi ve oyun tabanlı karakter gelişimi. Diğer oyun mekanikleri arasında turnuvalar, sihir keşfi, işçilik ve inşaat yer alır.
Solana blok zinciri tarafından desteklenen WZRD jetonu, oyunun içinde veya dışında kullanılabilen oyun para birimidir. Sihirbaz ekibi, WZRD jetonlarını bahis, görev tamamlama ve ödüller yoluyla oyun ekonomisine geri dağıtmayı vaat ediyor.

Wizardia’nın alfa sürümünün, Q2/Q3 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Wizardia’nın yol haritasına göre, oyun için VR/AR aktif olarak araştırılıyor ve 2022’nin 4. çeyreğinde oyuna entegre edilebilir.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.