Vodka markası metaverse seçimini yaptı: Decentraland (MANA)
April 12, 2022

Absolut, Metaverse’in en büyük platformlarından biri olan Decentraland (MANA)’ı bu ay önemli ölçüde kullanmayı planlıyor. Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivali birkaç yıldır devam ediyor, ancak bir kayanın altında yaşıyorsanız veya fazla dışarı çıkamıyorsanız, muhtemelen hiç duymamışsınızdır. Absolut Vodka, bu etkinliğin resmi sponsorudur ve gerçek dünyada büyük bir cazibe merkezidir. Sanal gerçeklik platformu olan Decentraland (MANA), bu yıl Coachella’yı ağırlamak için kullanılacak. Bu ay sergiye çıktığında Absolut.Land olarak anılacak.

Coachella bizim için neden bu kadar önemli? Absolut, Coachella’nın resmi votkasıdır, ancak bunu kaç kişinin fark ettiğinden emin değilim. Peki, bu ittifakı nasıl daha belirgin ve ünlü hale getirebiliriz?” Forbus -Pam Forbus

Saçlarını dökmek isteyenler, California, Indio’da her yıl düzenlenen bir müzik festivali olan Coachella’ya gidebilirler. Absolut votka Decentraland projesi için ilham kaynağı olacak. Üç seviye sergi ve stant olacak. Etkinliğin reklamına katılmak isteyen bireyler için dijital bar olacaktır. Avatarları için asansörü kullananlar için ikinci katta ekstra reklam alanı ve keşif fırsatları olacak. ‘Antigravite odası’ adını veriyorlar.

Katılan herkes oyun ve ödül kazanma şansına sahip olacak ve hatta kapı ödüllerinin bile olduğu söylentileri vardı. Metaverse mühendisliği ve reklam desteğinin dikkate değer bir başarısı. Sonuç olarak, Absolut’un sponsorluğu gelecekte bu tür girişimlerin önünü açmaya yardımcı oluyor.

Metaverse ve piyasalardaki en son gelişmelerden haberdar olmak Mazz10.com‘a her zaman güvenebilirsiniz. Her gün size en önemli hikayeleri getiriyoruz. Lütfen bizi sosyal hesaplarımızdan takip edin:

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.