Verse Estate yeni platformunu tanıttı: Potansiyel bir pasif gelir kaynağı
March 18, 2022

Metaverse’deki ilk emlak ajansı olan Verse Estate, platformunun lansmanını duyurdu. Verse Estate, metaverse’de hiper gerçekçi ve tamamen özelleştirilebilir lüks ürünler sunarak hem fiziksel hem de dijital dünyalar arasında köprü kurmayı hedefliyor.

Kullanıcılar, Oculus Quest 2 VR aracılığıyla Verse Estate’ten satın alınan mülkleri keşfedebilecek Oculus Quest 2 VR başlıkları, kullanıcıların Verse Estate’ten satın alınan evleri gezmesine izin verecek. Program doğrudan Oculus mağazasından indirilebilir. Verse Estate, rakipsiz müşteri hizmetleri sunarak Metaverse standardını yükseltti. Sadece NFT satmakla kalmıyorlar; Verse Estate ile yaşadıkları deneyimin mümkün olduğunca keyifli olmasını sağlamak için tüketicilere her adımda eşlik ediyorlar.

Verse Estate, yüksek kaliteli profesyonellerden oluşan bir ekip topladı

Şirket, gerçek ve dijital dünyalar arasındaki engelleri her zamankinden daha fazla ortadan kaldırarak bu girişimi hayata geçirmeye yardımcı olmak için yılların deneyimine ve kanıtlanmış bir sicile sahip birinci sınıf kişilerden oluşan bir ekip oluşturdu. Verse, kullanıcıları için yalnızca yeni bir tür sürükleyici deneyim sunmakla kalmayacak, aynı zamanda gerçek bir fayda sağlayacak – potansiyel bir pasif gelir kaynağı, gerçek bir yatırım fırsatı sunacak. Kullanıcılar yeni satın aldıkları evlerini aylık para kazanmak için kiralayabilirler.

Mülk sahipleri, ünlü bir Fransız sanatçı olan Vincent Faudemer gibi ünlülerden ve etkileyicilerden oluşan seçkin bir topluluğa katılacak. Vincent Faudemer sadece Verse Estate’te arazi satın almakla kalmadı, aynı zamanda Los Angeles’ta, Verse ile işbirliği içinde ziyaretçilerin sanat heykelleriyle etkileşime girmesine izin veren bir VR oyunuyla tamamlanmış sınırlı sayıda metaverse villa koleksiyonu kurdu. Mülkler bir dakikadan kısa bir sürede satıldı.

Şirketler metaverse’ün geleceğini yaratıyor

Verse Estate gibi şirketler, Web 3 devrimi sırasında metaverse’in geleceğini yaratıyor ve bu sektördeki yeniliği zorluyor. 2035 yılından önce Metaverse’in 30 trilyon doların üzerinde bir değere sahip olacağı tahmin ediliyor. İnsanların düzenli olarak nasıl çalıştığını, oynadığını, alışveriş yaptığını ve sosyalleştiğini temelden değiştirecek.

Verse Estate, platformu yöneten kullanıcılar ve son derece zarif şeylere halkın erişimini sağlamayı amaçlayan yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir strateji ile tamamen merkezi olmayan bir yaklaşım benimsiyor.

Verse Estate’in yetenekleri sınırsızdır ve kullanıcıların Metaverse’de canlı konserlere katılma, alışveriş yapma, çalışma, girişim başlatma vb. gibi hemen hemen her şeyi yapmalarına olanak tanır.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.