Taş-Kağıt-Makas Oyunu: BlaBlaGame
June 11, 2022

BlaBlaGame.io, oyna-kazan (P2E) dünyasına ilginç bir yaklaşım getiriyor. Taş-Kağıt-Makas oynayarak para kazanmak? SHA-256 şifreleme mekanizması ile BlaBlaGame’de artık mümkün.

BlaBlaGame nedir?

BlaBlaGame.io, gelişmiş SHA-256 şifreleme mekanizması ile kripto oyun dünyasının ilk Taş-Kağıt-Makas oyununu sunuyor. Taş-Kağıt-Makas, hepimizin bildiği, hatta gündelik hayatımızda işe yarar bir oyun. BlaBlaGame, mevcut GameFi trendini takip ederek tüm P2E oyuncularını Taş-Kağıt-Makas altında birleştirmeyi amaçlıyor.

Bunun yanında, oyun herkes için kolay anlaşılır. Bu nedenle, önümüzdeki aylarda BlaBlaGame’in birkaç yüz bin oyuncuya ulaştığını görebilir.

Para kazanabilir miyim?

P2E nişinden bahsettiğimiz için bu oyunların ilk amacı oyuncularına para kazandırmak. Para yatırma, çekme, oyunun kendisi, bonus bankası gibi sistemin ana bileşenleri BlaBlaGame.io kullanıcılarının hizmetindedir. Bununla birlikte BlaBlaGame, oyuncularını kendi kripto para birimi BLA ile ödüllendiriyor.

Bu arada, BLA henüz listelenmedi ve ön satışı tamamlamadı. Lakin, bu ayın sonunda ön satış tamamlanacak. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz: https://blablagame.io/

Taş-Kağıt-Makas Oyunu: BlaBlaGame

BlaBlaGame yol haritası, bu yıl neler yapılacak?

Oyunun web sitesi ara yüz tasarımları ve ilk kayıt aşamaları 2021’in son çeyreğinde tamamlandı. Ek olarak, bu yılın ilk çeyreğinde Taş-Kağıt-Makas oyunu için SHA-256 koruması yayınlandı.

SHA-256, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (National Security Agency – NSA) tarafından geliştirilen hash algoritmaları serisinin adıdır. BlaBlaGame, bu şifreleme yöntemiyle ağın kriptografik olarak korunmasına sağlıyor. Yine bu yıl IGO’da BLA satın almak için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), TRON (TRX) entegrasyonu geliyor.

Şimdi, 2022’nin sonuna kadar puan sistemi, sohbet odaları ve çeşitli DEX ve CEX platformlarında listelenmeyi hedefliyor.

Token ekonomisi

Tip:ICO
Kategori:Kumar
Doğrulanmış ekip:Numara
Yatırımcıların beyaz listesi:Evet
Yatırımcıların KYC’si:Numara
Finansman hedefi:5 000 000 USD
Satılık jetonlar:1.000.000.000 BLA
Jeton fiyatı:1 BLA = 0,1 ABD Doları
Minimum satın alma:50,00 TL
Maksimum satın alma:50.000.000,00 BLA
Airdrop programı:Numara
Ödül programı:Numara
Emanet acentesine sahip olun:Numara
Çalışan prototipe sahip olun:Evet
Beyaz kağıt:Açık
para birimleri:BTC, ETH, USDT, LTC, TRX
Platform:Ethereum
Belirteç türü:ERC20
Tip:yardımcı program jetonu
Konum:Fransa
Yasak bölgeler:Etiyopya, Fildişi Sahili, Kuzey Kore
İnternet sitesi:https://blablagame.io
SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.