SWAK (SWAK) nedir? Fiyatı neden yükseldi?
February 1, 2022

Metaverse oyunları Illuvium ve Equilibrium Games, sadece oyun oynamakla kalmayıp oyun içi eşyaları nakite dönüştürebileceğiniz blockchain tabanlı açık dünyalar sunuyor. Bugün, SWAK adlı bir metaverse NFT coin, yaklaşık iki saat önce listelendiğinden bu yana %70’in üzerinde kazanç elde etti.

SWAK (SWAK) nedir?

SWAK, 31 Ocak 2022’de piyasaya sürülen 10.000 parçalık NFT koleksiyonu. OpenSea NFT platformunda sergilenen SWAK, modern sanat markası KAWS’nin ters yazılışıdır ve gözlerde X’ler bulunan depresif Mickey Mouse tipi karakterler içerir.

KAWS, Avustralya, Melbourne’deki Ulusal Victoria Galerisi, Şanghay’daki Yuz Müzesi ve New York’taki Brooklyn Müzesi’ndeki büyük gösterilerde yer alan oldukça etkili bir sanatçı.

Tüm NFT koleksiyonu, algoritmik olarak oluşturulan 24×24 piksel sanat görüntülerine sahip. Çoğu resim, Dior, NorthFace ve Nike gibi markalarla daha nadir bulunan NFT’lerle benzer stiller sunuyor.

SWAK NFT’leri için en düşük ücret 164 dolar. Ekstra nitelikler ve stiller içeren daha nadir SWAK’ları 205 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Son iki hafta içinde OpenSea NFT üzerinde 100’den fazla NFT satışı gerçekleşti ve toplamı 300 bin dolar.

SWAK NFT koleksiyonun OpenSea linki: https://opensea.io/collection/swaknft

NFT coin SWAK fiyatı neden yükseliyor?

SWAK’ın son fiyat artışının ana nedeni, bugün CoinMarketCap listelenmesiydi. Pek çok token, “yakın zamanda listelenen” bölümünde yer alınca benzer yükselişler gösteriyor.

SWAK (SWAK) nedir? Fiyatı neden yükseldi?

SWAK (SWAK), OpenSea üzerinden satın alabileceğiniz bir NFT koleksiyonu.

Web sitesi: https://swaknft.com/

Twitter: https://twitter.com/REALSWAK

Telegram: https://t.me/SWAKCLUB

Medium: https://medium.com/@SWAKCLUB

Discord: https://discord.com/invite/D2SUnqGZXq