Star Atlas Yeni Haberleri Duyurdu
November 10, 2022

Star Atlas, 8 Kasım 2022’de, Star Atlas CORE Bölüm 1’in ücretsiz sürümünün dünya çapında 50’den fazla ülkede Apple Books’ta mevcut olduğunu duyurdu. Ertesi gün, Apple Books’ta 1 numara oldu!

https://twitter.com/staratlas/status/1590003354046197761

9 Kasım’da Star Atlas: CORE Apple Books’ta 1. sırada yer aldı. Apple Books’ta 1. Kitap 17 sayfa ve dosya boyutu 29.7 MB’dir. Star Atlas CORE’un 1. bölümü, okuyucuyu değerli mineraller için uzak bir gezegeni araştıran üç uzay kaşifiyle tanıştırıyor.

Star Atlas CORE nedir?

CORE, ödüllü iki yaratıcı Tim Mcburnie ve Matthew Medney tarafından kahramanlıkkalp kırıklığı ve destansı bir macera hikayesidir. Anlatı, Yakınsama Savaşı’ndan 100 yıl önce geçiyor ve ATMTA stüdyosu tarafından Star Atlas’ın Genişletilmiş Evrenine yapılan ilk ekleme. MUD kahramanı Gyunn, yüksek riskli bölgedeki bir gezegeni ziyaret ettikten sonra galakside dolaşıyor ve ekibine feci bir darbe indiriyor.

Bilgi

Lore, efsanevi gezegen Iris’in etrafında döner. Star Atlas’ta İris, Yüksek Risk Bölgesi’nin derinliklerinde var olan bir gezegendir. Cataclysm’e, İris’in diğer yedi dünyayla çarpışması neden oldu ve değerli kaynaklarını ele geçirmek için üç Star grubu arasında bir Galaktik Genişleme ve Silahlanma Yarışı başlattı.

İris sadece bir gezegen mi? Pekala, tıpkı diğer yazarlar gibi, Medney ve Mcburnie de irfanı gerçek yaşam mitolojilerine bağladılar. İris, iletişimmesajlargökkuşağı ve yeni başlangıçlarla bağlantılı bir tanrıçadır. Diğer kaynaklarda, gökkuşağı veya çok renkli bir ceket giyerek temsil edilir.

Kız kardeşi Arke, Olimposluları kandırdı ve tanrıların düşmanı Titanlar için bir haberci oldu! İris aynı zamanda deniz ve gökyüzü tanrıçası olarak kabul edilir ve tanrıları insanlara bağlar. Bir gökkuşağı veya omuzlarında kanatları olan sevimli bir genç kadın olarak gösterilir.

Şimdi bu sadece basit bir mitolojik inceleme değil. Bunların hepsi oyun ile ilgili! Rainbow Arc’ı hatırlıyor musunuz?

Star Atlas’ın metaverse’ü hakkında

Star Atlas , 2620 yılında geçen fütürist bir oyna-kazan MMORPG’dir. Blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilen oyuncular, Star Atlas evreninde  NFT’ler oarak takas edebilir, elde edebilir ve oluşturabilir.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.