Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak?
August 10, 2022

Uzay oyunundan görseller geldi, ancak Star Atlas ne zaman çıkacak hala merak konusu. Star Atlas CEO’su Michael Wagner’a göre, oyunun piyasa sürülmesi yıllar sürebilir. Bu sürüm sadece PC’lere özel olacak. Oyunun henüz resmi olarak yayınlanmamasına rağmen geliştiriciler sayısız sinematik, ekran görüntüleri ve snippet’ler yayınladı. Ancak Star Atlas ne zaman çıkacak sorusu için henüz net bir tarih yok.

En son görüntülerden biri, FPS hareket kabiliyetlerinin kullanıldığı aşağıdaki video.

https://twitter.com/staratlas/status/1484356670679445506

Star Atlas ne zaman çıkacak? Gemi satışları başladı mı?

Oyun zaten şu anda hali hazırda mevcut!

Evet. Star Atlas şu anda basit bir tarayıcı oyunu olarak oynanabiliyor. Resmi web sitesinden gemi NFT’lerinizi stake ederek para kazanabilirsiniz. Star Atlas’ın oyun platformu, Ocak 2021’de duyurusu yapıldıktan sonra Ağustos 2021’de piyasa sürülen ATLAS ve POLIS token’lerden kısa süre sonra açıldı.

Star Atlas Oyunu Ne Zaman Çıkacak?

Verimsiz stake mekanizması Star Atlas’a pahalıya mâl oldu

Star Atlas ekibi ATLAS ve POLIS piyasa sürüldükten kısa süre sonra gemi NFT’leri için stake havuzlarını duyurdu. Oyuncular gemiler ile tamamladıkları görev başına ATLAS kazanabiliyorlardı. Bu aynı zamanda yüklü miktarda ATLAS’ın dolaşıma girmesine neden oldu.

CMC verilerine göre ATLAS fiyatı Kasım 2021’den bu yana düşüyor. Bu trend sadece ATLAS ve POLIS’e özel değildi. Ancak ATLAS fiyatının en yüksek seviyesi 0.2773 dolar. Şimdi bu seviyeden %97.27 indirimli işlem görüyor.

Star Atlas’ta stake nasıl yapılıyor?

NFT envanteri satın almak için USDC’ye veya oyun içi para birimi ATLAS’a ve işlemleri ve oyun kararlarını işlemek için Solana cüzdanınızda az miktarda SOL’e ihtiyacınız var. Ardından, hangi ırka katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Star Atlas evreninde Mud, Ustur ve Oni üç grup bulunuyor. Bu arada ırk seçimi bir kereye mahsustur. Seçimizi değiştiremezsiniz.

Star Atlas oyunun ne zaman çıkacağı şu anlık net değil. Oyun piyasaya sürüldüğünde ihtiyacınız olacak gemiler şu anda 20 USDC civarında satılıyor. Henüz satın almadıysanız, bu linkten pasif gelir için gemi NFT’leri satın alabilirsiniz.

Star Atlas coin Binance ne zaman gelecek

Star Atlas dünyasının ATLAS ve POLIS token’leri ilk olarak FTX’te listelendi. Her ikisini de şu anda sadece FTX ve Raydium platformlarında satışta. Binance, ATLAS ve POLIS token’leri ne zaman listeleyeceği konusunda henüz net bir açıklama yapmadı.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.