Shiba Inu, Metaverse İçin Yeni Ortaklığını Duyurdu
July 26, 2022

Shiba Inu, merakla beklenen metaverse projesinin tasarımı ve yapımı için birinci sınıf görselleştirme stüdyosu The Third Floor’u (TTF) seçti. Resmi duyuru şirketin blog sayfasından geldi.

The Third Floor’un CCO’su Dane Smith, gelecekteki girişimin özgün, eğlenceli ve ilginç olacağını açıkladı. Grup ayrıca, çeşitli kullanımlar için kullanılabilecek 100.000’den fazla yeni arazi parselinin oluşturulacağını açıkladı. Örneğin arazi sahipleri, ödüller üretebilir, oyun içi malzemeler alabilir ve pasif girdi ekleyebilir.

SHIB ekibinin yaratıcı ve ilginç bir sanal ortam fikri bizi inanılmaz derecede heyecanlandırdı. Ek olarak, bu yeni yaklaşımı sürdürmek için Shiba Inu geliştiricileriyle işbirliği yapmaya istekliyiz.

The Third Floor CCO Dane Smith

Shiba Inu: Metaverse, proje tarafından daha önce kullanıma sunulan NFT serisi Shiboshis ile sorunsuz bir şekilde bağlanacak

Girişimde, çeşitli tarihlerde 100.000’den fazla arazi kullanıma sunulacak. Oyuncuların metaverse haritasında dolaşmaları için ortak bir temel olarak, bu bölgelerin bir kısmı tutulacak. Ethereum’da satılacak arsaların fiyatları da Shiba Inu ekibi tarafından açıklandı.

The Third Floor, Los Angeles’taki genel merkezine ek olarak Atlanta, Pekin ve Londra’da ofislere sahiptir. Avatar, Gravity, Avengers: Endgame, Thor: Love and Thunder ve The Mandalorian, görselleştirme stüdyosunun Hollywood’un en iyi yönetmenlerinden bazılarıyla işbirliği yaptığı film ve televizyon programlarından sadece birkaçı.

Şirket, Sony Pictures, 21 Century Fox, Warner Bros., MGM, Disney, Netflix, Amazon ve Marvel Studio gibi çeşitli şirketlerle yakın işbirliği içindedir. Üçüncü Kat, sinema ve televizyonun yanı sıra Tekken 6, Gears 5 ve Horizon Forbidden West gibi video oyunlarıyla da aktif.

Bir Japon av köpeği ırkı olan Shiba Inu, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir altcoin olan Shiba Inu’nun amblemi olarak hizmet ediyor. SHIB token, Ethereum’a dayalı bir Dogecoin ikamesi olmayı amaçlamaktadır. SHIB, toplam arzı bir katrilyon olan ve kıt olması amaçlanan Bitcoin’in aksine, bilerek bol olacak şekilde geliştirildi. NFT sanat inkübatörü gibi projeler ve Shibaswap adlı merkezi olmayan bir borsanın oluşturulması, Shiba Inu Token ekosistemi tarafından destekleniyor.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.