Samsung 837X metaverse mağazasında neler yaşanacak?
February 28, 2022

Samsung, New York City’deki işlek mağazası Samsung 837’yi metaverse kodu 837X olan Decentraland’da inşa ediyor…

Güney Koreli elektronik devinin Manhattan amiral gemisi merkezi olan Samsung 837 fiziksel mağazası, yeni bir metaverse alış veriş deneyimi yaşatacak!

Samsung 837X olarak adlandırılan dijital amiral gemisinin sanal ikizi, Samsung kullanıcıları, ziyaretçileri ve hayranları için tamamen sürükleyici ve keşfedilebilir bir deneyim.

Ayrıca görevler, NFT ödülleri, airdrop, etkinlikler ve canlı performans içeren aktiviteleri içerir.

Decentraland, kullanıcıların kripto para cüzdanlarını bağladıktan sonra NFT olarak arsalar edinebilecekleri ve tüketicilerin masaüstü tarayıcılarını kullanarak Decentraland-Samsung marka deneyimine bağlanıp keşfedebilecekleri dijital bir oyun alanıdır. Bir kullanıcının avatarında ayrıca özelleştirilmiş saç kesimleri, giysiler ve aksesuarlar olabilir.

Kullanıcılar, benzersiz avatarlarını nadir dijital öğeler satın almak ve satmak için kullanabilir ve sürükleyici deneyimin keyfini çıkarabilir


Samsung 837X metaverse mağazasının amacı, çağdaş pop kültürünü Samsung’un kendine özgü ürünleri ve teknolojik gelişmeleriyle bütünleştiren sanal deneyimleri yaratmaktır.

Samsung’un Unpacked 2022 etkinliği yakın zamanda 837X metaverse bölgesini uydu konumu olarak kullandı. Bu, şirketin en son ürünlerinin yıllık vitrinidir. 360 derecelik sürükleyici ortam, şirketin sahnesine doğrudan bağlantı olarak hizmet veren ve şirketin en son ürünleriyle ilgili olaylardan haberleri ve ayrıntıları gösteren bir Bağlantı Tiyatrosu ile Samsung’un sahne olarak mağaza konsepti için uygundur.

Samsung’un etkinliğine katılmak için müşteriler ya bitcoin cüzdanlarını kullanarak kayıt olabilirler ya da sadece misafir olarak giriş yapabilirler. Ayrıca etkinliğe geldikten sonra konuklar avatarlarını saç kesimi, kıyafet ve aksesuarlarla kişiselleştirebilirler. Tüm bu öğeler sanal amiral gemisinde de mevcuttur. Canlı ürün tanıtımına ek olarak, Samsung’un metaverse’i, Sürdürülebilirlik Ormanı’nda benzersiz NFT’lere ve ana sahnede bir karma gerçeklik dans partisine yol açan görevler sundu.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.