Razer, Oyun Deneyimi İçin Eldivenler Çıkarıyor
September 22, 2021

Razer’ın yüz maskeleri ve sakız gibi hayatınızın her parçası için bir oyun ürünü yapma arayışında, Razer kataloğuna yeni eklenen Razer Gaming Finger Sleeves’in daha önce çıkmamış olması şaşırtıcı. 

Mobil oyunlar için tasarlanan Razer Gaming Finger Sleeve, ürün listesine göre “gelişmiş nişan alma ve kontrol için yüksek hassasiyetli gümüş elyaftan” yapılmıştır. 10 dolar karşılığında, her iki tarafında bir logo bulunan, tabanın etrafında klasik Razer neon yeşili ile siyah renkte gelen bu kaymaz parmak kılıflarından bir çift alacaksınız. 

Buradaki fikir, serin ve kuru tutmak için bu başparmak kazaklarını giymeniz ve oyun sırasında dokunmatik ekrandan kayma olasılığını azaltmanızdır. Mobil oyunlar için parmak kılıfları yeni değil; profesyonel oyuncular bir süredir yarışmalar için parmak kılıflarını kullanıyor ve hatta bazıları kendi. 

Razer, Oyun Deneyimi İçin Eldivenler Çıkarıyor

Bu nedenle, Razer Kishi gibi oldukça iyi mobil oyun ekipmanları sattıklarını düşünürsek, Razer’ın pazara girmesi mantıklı . Telefonunuzda veya tabletinizde Call of Duty Mobile ve hatta Fortnite gibi saatlerce nişancı oyunu oynuyorsanız, terli bir ekstremitenin nişan alma şeklinizi etkileyebileceğini bilirsiniz, ya da en azından yıllardır benim kötü oyunum için suçladığım şey bu. 

Razer büyük bir pazarı hedefliyor

Razer Gaming Finger Sleeve ne kadar gülünç görünse de ve yüksek sesle ‘Oyun Parmak Kılıfı’ ​​dediğinizde biraz kıkırdarsanız sizi suçlamam, unutmayın ki mobil oyun pazarının yalnızca ABD’de 15.1 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor ve sadece büyümesi bekleniyor. Fortnite, PUBG ve Genshin Impact gibi oyunlarla birçok kişinin telefonlarında video oyunları oynadığını söylemek yanlış olmaz. 

Ve hey, beyzbol oyuncuları terli patilerinin sopayı tutmasını engellemek için vuruş eldivenleri giyebiliyorsa, neden bir mobil oyuncu aynı şeyi yapamıyor?

Twitter ve Facebook Adresimiz