RACA Yeni Ortağını Duyurdu
September 15, 2022

USM.World (RACA), yatırımcılarına statik ödüller sağlayan, Hiper Deflasyonist, kendi kendini üreten bir otomatik likidite olan Rich Quack ile ortaklılığını duyurdu.

Rich Quack ile, yatırımcılarının stake yapmasına veya ücretlerin teslim edilmesini beklemesine gerek kalmıyor. Ücretler akıllı sözleşme tarafından verilir ve hemen yatırımcının bakiyesine yansıtılır.

Bu ortaklık, USM Metaverse içinde Rich Quack genel merkez alanı sağlar

Genel Merkez içinde, topluluk üyeleri Rich Quack’in ilerlemesini takip edebilecek, çeşitli sosyal etkinliklere katılabilecek, haberlerden haberdar olabilecek ve resimler, videolar ve NFT’ler dahil olmak üzere herhangi bir Rich Quack içeriğini görüntüleyebilecek.

USM.World ayrıca USM Metaverse’deki sanal reklam panoları aracılığıyla ek destek sağlayacaktır.

https://twitter.com/RadioCacaNFT/status/1568154851422654464

USM.World (RACA), kripto pazarındaki önemli oyuncularla birlikte metaverse’de büyük bir DeFi ve WEB 3 sektörü inşa ediyor. Rich Quack ile olan ortaklık bu büyük eylemin bir parçasıdır.

İşte RACA’nın en son ortaklıkları

. BNBChain ile Yeni Ortaklık

. Trivians ile Yeni Ortaklık

. Pembe Ekosistem ile Yeni Ortaklık

. MDEX ile Yeni Ortaklık

. Venüs Protokolü ile Yeni Ortaklık

. EverRise ile Yeni Ortaklık

. OpenMeta ile Yeni Ortaklık

. DODO ile Yeni Ortaklık

. BNBSwap ile Yeni Ortaklık

. Ten Finance ile Yeni Ortaklık

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.