RACA, Metaverse Tarihinde İlk 4K Sinemayı Açıyor!
September 17, 2022

USM.World (RACA), Metaverse’deki ilk 4k sinemayı açıyor. USM, avatarların 4K çözünürlüklü filmleri izlerken eğlenebileceği tek metaverse yani sanal dünyadır.

“GOBA Cinema” olarak adlandırılan USM’deki 4K sinema, New California eyaletinde bulunuyor. USM sakinleri GOBA Cinema’yı ziyaret edebilir ve Louis Koo, Sean Lau, MinChen Lin, Nicholas Tse, Sandra Ng ve daha pek çoğu gibi Asyalı ünlülerle bir dizi özel röportaja göz atabilir.

Ek olarak, USM.World’ün GOBA Sineması, metaverse’ün dünya sinema tarihinin bir parçası olmasına izin veriyor. Dünyanın dört bir yanından film önizlemelerinin yanı sıra belgeseller, animasyonlar ve diğer birçok etkinliğe ev sahipliği yapar.

Gelecek çok şey var, geliştirme ekibimiz, tüm sinema tarihinin en büyük 10 film yapımcısından biri olarak tanınan bir film yapımcısı da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki büyük film yapımcılarıyla görüşmelerde bulunuyor.

USM.World (RACA)

RACA bir ilke daha imza attı

RACA dün sesli sohbet ve otomatik çeviri özelliğine sahip tek metaverse olduğunu duyurdu. Eylül 2022’den itibaren oyuncular, çok dilli bir dünyada iletişimi kolaylaştırmak için USM’de sesli sohbeti ve otomatik çevirileri kullanabilirler.

Bu iletişim özellikleri, topluluğumuzun metaverse’ün tüm potansiyelini ve web’in tüm potansiyelini keşfedebileceği sınırsız bir ekosistem oluşturma hedefimizde çok önemlidir.

Sesli sohbet fonksiyonu ile topluluğumuz her yerde buluşabilir ve sohbet edebilir. Daha heyecan verici bir şekilde, USM sakinleri birbirlerini manuel olarak çevirmeye gerek kalmadan kendi ana dillerinde sohbet edebilirler. Dil engelleri artık Metaverse için bir sınır değildir.

Herkes, bir çeviri aracına kopyalayıp yapıştırmak veya çok dilli olmak zorunda kalmadan USM’deki herhangi bir dilde herhangi bir yerden herhangi birini anlayabilir ve yanıtlayabilir.

Rusya’da, Ukrayna’da, Çin’de, Brezilya’da, Türkiye’de, ABD’de veya dünyanın herhangi bir yerinde doğmuş olmanız önemli değil, USM’de istediğiniz kişi olmakta ve uygun gördüğünüz şekilde metaverse’i keşfetmekte özgürsünüz.

Topluluğumuz, otomatik sesli sohbet çevirileriyle engelleri aşmak için teknolojimizin tüm potansiyelini kullanır, böylece topluluğumuz bu özgürlüğü deneyimleyebilir ve dünyanın her yerinden avatarlarla sohbet edebilir ve Web 3’ün bu yeni dünyasını keşfetmekte özgür olabilir.

RAVA yıl boyunca BNB Chain’den çeşitli DeFi Protokollerine bir dizi ortaklık tamamladı.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.