RACA, Metaverse İçin Yeni Yamayı Duyurdu
August 31, 2022

USM.World’ün (RACA) yeni yaması 0.9.4, metaverse’ü yeni bir düzeye taşıyor. RACA, son 12 ay içinde topluluğun ve geliştiricilerin çabalarıyla BNBChain’de 1 numaralı ekosistem haline geldi.

Bu yolculuk boyunca, Elon Musk’ın annesi ve yeni teknolojilerin büyük bir tutkunu olan Maye Musk gibi dünyanın bazı kültürel liderleriyle birlikte çeşitli NFT koleksiyonları başlattık. Metamon oyunumuz piyasaya çıktığından beri bir hit olmaya devam ediyor ve her gün güncellemeler ve yeni kullanıcılar kazanıyor. DappRadar verilerine göre ekosistem NFT pazaryerimiz, tüm BNBChain pazaryerleri arasında İLK #3’tür.

Radyo Caca, 31 Ağustos 22 Medium
https://twitter.com/USMverse/status/1560318549746364417

Bu büyüme yörüngesinde, 3D metaverse’imiz United States of Mars (USM) her geçen gün gelişiyor. Bugün, ne kadar ilerlediğimizi görmek için USM’nin piyasaya sürüldüğü 2022’nin başlangıcına bakmak çok sevindirici. Grafikleri, oynanışı, işlevleri, avatarları, teknolojiyi ve geliştirmeyi geliştirdik. Topluluğumuzun desteği, teşviki ve gücü, gelişmek için özenle çalışmaya devam etmemizi sağlıyor. Yalnızca son 25 gün içinde meta veri tabanımıza bağlanan 10.000’den fazla yeni kullanıcıyla birlikte şimdiden 125.000’den fazla USM kullanıcısına sahibiz.

Yakında, metaverse’imizi tüm blok zinciri ekosisteminde benzersiz olacak yeni bir 3D grafik seviyesine taşıyacak olan USM için yeni bir yama duyuracağız. Geliştiricilerimiz ve çizerlerimiz dünyanın en büyük oyun şirketlerinde deneyime sahiptir ve tüm ekosistemimiz için yeni bir görünüm oluşturmuştur.

RACA, yeni yamadan ayrıntılar

USM Metaverse, 0.9.4 sürüm yamasını dağıtmak için 2 Eylül’de 10:00 – 12:00 arasında kapatılacak.

Sürüm 0.9.4 Yama Notları:

  • Sesli sohbet işlevi
  • Metin sohbeti çevirme işlevi
  • NFT gizlilik anahtarı
  • Harita adı arama işlevi
  • Görsel optimizasyon
https://twitter.com/USMverse/status/1564793047279288320

Vizyon sahibi Jeff Watney’in dediği gibi “USM deneyimini yaşamak çok daha eğlenceli ve yenilik yapmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.”

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E), NFT, Metaverse Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.