Office Land (OCOIN) nedir?
January 23, 2022

Kasım 2021’de piyasaya sürülen Office Land, kullanıcıların iş kurmasına, personel toplamasına ve bunları kripto para kazanmak için kullanmasına olanak tanıyan metaverse oyunudur. Office Land NFT, kullanıcıların kendi NFT tabanlı işlerini oluşturmalarına ve pasif gelir elde etmelerine olanak tanır. Bu yazıda, Office Land (OCOIN) nedir cevaplayalım ve pasif gelir imkanlarına göz atalım.

Office Land, platformda yerel para birimi olarak kullanılan ve Office Land’de işletmeleri yöneten kullanıcılara verilen OCOIN adlı metaverse kripto parasına sahip.

Oyun, kullanıcıların WAX bulut cüzdanlarına bağlanarak kontrol etmeleri için kullanılabilir. Oynamaya başlamak için kullanıcıların personel satın alması gerekir. Personel satın almak için en erişilebilir yer AtomicHub NFT marketplace ve officelandio koleksiyonunu aramaktır.

Şu anda, 1,8 dolar gibi düşük bir fiyata bir personel satın alınabiliyor. Kullanıcılar bir personel satın aldığında, NFT’yi beş yuvasından birine yerleştirebilir ve bir personel üyesine bir görev atayabilir. Görevler birkaç saat sürer ve kullanıcıları OCOIN ile ödüllendirir.

Düşük fiyata sahip basit bir NFT stake oyunu arayanlar Office Land değerlendirebilir. Özellikle ayı piyasasında NFT fiyatlarının düşmesi yeni oyuncular için iyi bir giriş noktası olabilir.

Office Land (OCOIN) nedir?

Office Land (OCOIN) nedir? nasıl oynanır?

Projenin web sitesi: https://officeland.io/

White paper: https://officeland.gitbook.io/office-land-white-paper/

Twitter: twitter.com/officelandgame

Telegram: t.me/officelandgame

Discord: https://discord.gg/BwZF5CnGCp