NFT coin LooksRare (LOOKS) nedir? Stake kazançlı mı?
February 3, 2022

NFT coin LooksRare (LOOKS), yatırımcıları ve içerik oluşturucuları katılım için aktif olarak ödüllendiren topluluk odaklı NFT pazarına güç veren kripto para birimi. Peki LooksRare (LOOKS) nedir? Stake etmek kazançlı mı? Hangi borsalarda listeleniyor…

NFT coin LooksRare (LOOKS) nedir?

LooksRare (LOOKS) nedir? Ne tür avantajlar sağlıyor?

LookRare, platform alım satım ücretlerinin tamamını, LOOKS token stake eden yarımcılara dağıtır. Özetle, ücretleri çoğunlukla tek bir varlığı ödüllendiren önceki nesil NFT pazarlarına doğrudan yanıt olarak oluşturulan bir ödül modeli.

LooksRare (LOOKS) stake kazançlımı? Nasıl stake edilir?

LOOKS staking ödülleri, günde 6.500 Ethereum blokluk bir programa dayalı olarak, farklı ödül oranlarına sahip 4 aşamada kazanılır.

NFT coin LooksRare (LOOKS) nedir? Stake kazançlı mı?

Protokol tarafından toplanan işlem ücretleri, ödül olarak LOOKS stakerlarına dağıtılır. Ödül oranları, son 24 saatlik ticaret faaliyetine bağlı olarak kabaca her 24 saatte bir ayarlanır.

LooksRare (LOOKS) APY – Şubat 2022

Halihazırda devreye alınan denge ve teşvik yapısı ile yıllık yaklaşık %500’lük geri dönüş sağlayabiliyor. Bu oran, stake edilen daha fazla LOOKS veya platformda oluşturulan işlem ücretleri ile artabilir.

Stake için: https://looksrare.org/rewards

Stake risklimi?

LOOKS stake etmekle ilişkili normal akıllı sözleşme riskleri vardır. Ethereum ağ işlemleri için gerekli olan gas ücretleriyle birlikte enflasyonist riskleri risk olarak düşünün. Şu anda staking sözleşmesi için yayınlanmış herhangi bir kamu denetimi bulunmamaktadır.

NFT coin LooksRare (LOOKS) nereden ve nasıl satın alınır?

LOOKS şu anda işlem yapılan en büyük borsalar OKX, FTX, Bitget ve Bybit’de listeleniyor.

LooksRare (LOOKS) fiyatı

2022 Şubat ayı başlangıcında LooksRare (LOOKS) 4.57 dolardan işlem görüyor. 20 Ocak 7.07 dolar zirve fiyatından %35 daha ucuz.

LooksRare NFT koleksiyonu

LooksRare (LOOKS) NFT koleksiyonu: https://looksrare.org/explore

NFT coin LooksRare (LOOKS) nedir?

LooksRare sosyal medya iletişim kanalları

Twitter: https://twitter.com/looksrarenft

Instagram: https://www.instagram.com/looksrarenft/

Discord: https://discord.com/invite/looksrare

Hangi şirketler metaverse ve NFT’lere yatırım yapıyor?

Bugünerde metaverse zeminini hazırlayan teknolojik gelişmeler:

Meta. Eskiden Facebook olarak bilinen teknoloji devi, 2014 yılında Oculus’u satın alması da dahil sanal gerçekliğe önemli yatırımlar yaptı. Meta, dijital avatarların VR başlıklar kullanarak iş, seyahat veya eğlence yoluyla bağlantı kurduğu sanal bir dünya tasavvur ediyor.

Microsoft. Halihazırda hologramları kullanan yazılım devi, gerçek dünyayı artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklikle birleştiren Microsoft Mesh platformu ile karma ve genişletilmiş gerçeklik (XR) uygulamaları geliştiriyor. 

Twitter