My Neighbor Alice (ALICE) metaverse coin mi?
February 6, 2022

My Neighbor Alice (ALICE) nedir? ALICE token kaç TL?

Video oyunları oyna-kazan platformları ve NFT’ler blockchain sahnesini tamamen ele geçirdi. Axie Infinity, Plants vs Undead, Gods Unchained gibi oyunlar sayesinde; Gittikçe daha fazla insan kriptolarla ilgileniyor. 

Sonuç olarak, bu tür oyunlar büyük talep görüyor ve bu da insanların oynayarak para kazanma isteklerini yerine getirmelerine yardımcı oluyor.

Bununla birlikte, hepsi bu kadar değil, çünkü topluluk büyürse, oyunun karlılığının olumlu olma şansı artar. 

Bu şekilde, her tür oyuncu için pazar teklifini artıran daha fazla blockchain ve proje ortaya çıkıyor.

My Neighbor Alice ne coin’i?

My Neighbor Alice (ALICE), kullanıcıların kendi sanal arazilerine sahip olabileceği ve kendi alanlarını inşa edebileceği blockchain tabanlı çok oyunculu bir metaverse.

ALICE, sanal dünyada ticaret için kullanılan metaverse coin. ALICE’in borsalarda kullandığı logosu:

ALICE token ne işe yarıyor?

ALICE, Komşum Alice’in yerel hizmet tokeni ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

  • Oyun içi para birimi: Oyunda ve Alice’in pazarında eşyaları ve özel beceri setlerini satın almak için kullanılır.
  • Yönetişim: Teklifler ve oylama yapıları (ör. platform operasyonları ve geliştirme) ile bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla yönetişim süreci.
  • Pasif gelir için “stake”: Platform gelirlerinin belirli bir yüzdesini (ör. arsa satışları, varlık satışları ve işlem ücretleri) kazanmak için ALICE stake edilebilir.
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyundaki görevleri tamamlayarak oyuncular ALICE kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna katılımını teşvik etmek ve çekişi sürdürmek içindir.

ALICE nasıl satın alınır? Hangi borsalarda listeleniyor?

MyNeighborAlice (ALICE) ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Bitget, Mandala Exchange, FTX.

ALICE token kaç TL?

2022 Şubat ayında bir ALICE token 105 TL civarında el değiştiriyor.

Oyunun bileşenleri ve özellikleri

Avatarlar

Avatarlar, size mümkün olduğunca benzer olacak şekilde özelleştirebileceğiniz oyun içi karakterler. Bunu yapmak için oyundan dijital eşyalar (giyim veya diğer kozmetik ürünler gibi) satın alabilir ve sanal temsilinizi değiştirebilirsiniz. Elbette avatarlarınız aracılığıyla diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve arkadaş ağınızı genişletebilirsiniz.

Sanal adalar

Ember Sword, Decentraland, Cryptovoxels, Sandbox gibi diğer oyunlarda olduğu gibi; kendi çiftliğinizi veya evinizi inşa edebileceğiniz arsalar satın alabilirsiniz. Bu parseller, oyun haritasında yalnızca size ait olan ve NFT token şeklinde temsil edilen arazinin bir bölümünü temsil eder. Ayrıca adanızı tasarlamak için evler, göller, hayvanlar, bitkiler gibi dijital eşyalar ve oyun pazarından satın alabileceğiniz diğer şeyleri uygulayabilirsiniz.

Oyun varlıkları

Avatarlarda ve sanal adalarda bahsedildiği gibi, oyun varlıkları avatarınızı veya adanızı kişiselleştirmeye yarayan farklı öğelerdir. Bunu yapmak için önce bunları oyun mağazasından satın almalı ve ardından oyun içinde etkileşim kurabilmeniz için yüklemelisiniz. Bunlar arasında şunları bulabilirsiniz: evler, sebzeler, dekorasyonlar, aksesuarlar, hayvanlar, evler, göller ve çok daha fazlası.

My Neighbor Alice (ALICE) sosyal medya ve iletişim kanalları

Twitter: https://twitter.com/MyNeighborAlice/

Telegram: https://t.me/MyNeighborAlice

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCcsC3etSluSlJZzw7V3b9wg