Metaverse Web 3.0 İnovasyonu: Meta Studio
June 3, 2022

Meta Studio, merkezi olmayan bir içerik üreticileri ve fenomen topluluğu için ilk metaverse projesinde ilerleme kaydettiğini duyurdu.

Meta Studio, içerik üreticileri ve fenomenler için ilk metaverse projesinde ilerleme kaydettiğini duyurdu. Blockchain XDev ve Bem Builder gibi metaverse projelerinde önemli deneyime sahip blockchain ve tasarım ortakları ile işbirliği içinde oluşturulan Meta Studio, yaratıcıları merkezi olmayan bir yönetimin tüm avantajlarıyla güçlendirir.

İçerik üreticileri için metaverse

Meta Studio, dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermesi beklenen yeni nesil içerik üreticileri, fenomenler ve freelancerlar için metaverse inşa ediyor. Oyun benzeri bir deneyim gibi inşa edilmiş, ancak birincil odak noktası iş olan Meta Studio, kullanıcılarına özgürlük, yaratıcılık ve tutkuyla çalışmalarına izin verecek tamamen sürükleyici bir alan sunacak.

Z kuşağı ve daha genç insanlar, klasik çalışma kalıplarına giderek daha fazla karşı çıkıyorlar. Ofiste 9’dan 5’e kadar bir yaşam, birçoğu ve aynı zamanda biraz daha yaşlı olan milenyum kardeşleri için düşünülemez hale geldi. Merkezi olmayan bir çalışma fikrine doğru bu ilerleme, büyük istifa, iş karşıtı hareket veya muhteşem #işimi bitirme Tik-Tok canlı yayınları gibi trendler aracılığıyla yansıtılıyor.

Eğlenceli, özgür, yaratıcı ve gerçekten ilgi çekici hale gelmek için işin değişmesi gerekiyor ve bu, metaverse’ün getireceği büyük fırsat. Meta Studio projesi, herkese, herhangi bir klasik çalışma kavramının parçası olamayacak kadar eğlenceli hissettiren sürükleyici ve kusursuz bir deneyimde, herkese uygun gördükleri şekilde çalışma ve stüdyolarını tasarlama veya iş ilişkileri kurma şansı sunacak.

Freelancer’lar için metaverse’de iş fırsatı: Meta Studio

İşleri daha finansal bir perspektife oturtmak için Meta Studio, yalnızca içerik oluşturucuları ve metaverse meraklıları için harika bir fırsat değildir.

DeFi iş metaverseleri nişinde, içerik üreticilerine adanmış başka bir rakip proje yok. Fikrin uygulanabilirliği, Meta Studio’nun potansiyelini değerlendirdikten sonra devreye giren projenin ilk yatırımcılarından şimdiden destek ve onay alıyor.

Metaverse, NFT’ler, blockchain, merkezi olmayan varlıklar ve daha özgür, daha dostça ve daha eşitlikçi bir web oluşturmaya yardımcı olabilecek tüm akıllı sözleşmeye dayalı şeylerin yanı sıra teknoloji inovasyonunda yeni bir akımdır.

Meta Studio’ya güç veren kripto para birimi, mevcut tüm içerik oluşturucular için akıllı, anonim ve güvenli işlemler sağlayacak Polygon üzerine inşa edilmiş olan METAS olacak. Gelecekte, Polygon 1 sistemlerinin dışında daha fazla kararlılık ve güvenilirlik için METAS’ı Ethereum, Elrond ve Solana ile köprülemek için aktif planlar var. METAS’ın uygulama geliştirme ortağı, Blockchain Xdev’dir.

Oyunlaştırılmış metaverse dünyası, The Sandbox gibi tamamlanmış başarılı projelerle tanınan başka bir deneyimli ortak olan Bem Builders tarafından gerçeğe dönüştürülmektedir.

Blockchain üzerine kurulu Meta Studio merkezi olmayan metaverse dünyası, kullanıcıların topluluk kuralları üzerinde tam karar verme yetkisine sahip olmalarını, çalışmalarının tam sahipliğini korumalarını (teknik olarak onlar aracılığıyla yayınlanan tüm içeriğin telif hakkına sahip olan mevcut sosyal platformların aksine) ve tüm haklarını korumalarını sağlıyor. Meta Studio aracılığıyla elde edilen gelir (çağdaş içerik platformları tarafından halihazırda uygulananlar gibi “komisyon” yok). Sistem, tokenlar dağıtıldığında ve metaversiyon kapılarını açmaya hazır olduğunda, METAS borsaları için yalnızca küçük bir işlem ücreti ile ayakta kalacaktır.

Ayrıca proje, her içerik oluşturucunun, her etkileyicinin ve serbest çalışanın NFT olarak kendi akıllı sözleşmelerini oluşturmasına ve birbirleriyle, markalarla ve hayranlarla istedikleri şekilde etkileşime girmesine izin verecek.

Sıradaki ne?

Meta Studio’nun önünde eksiksiz bir yol haritası var ve devam etmekte olan ciddi çalışmalar için şimdiden birçok öğeyi kapsadılar. METAS tokenleri FINMA onaylıdır ve neredeyse piyasaya sürülmeye hazırdır. İlk token satışı ve ardından resmi METAS lansmanı, özellikle erken benimseyenler için büyük bir yatırım fırsatı sağlayacaktır. Meta Studio’nun çekirdek ekip üyeleri, dünya çapındaki en uygun niş etkinliklerde bulunur ve ilgili üçüncü taraflarla konuşmak ve bağlantı kurmak için zaman ayırır. Geçen hafta, ekip Polka Ventures ile ilk AMA oturumuna katıldı ve konuşma bittikten hemen sonra Polka Ventures topluluğu Meta Studio projesine yatırım yapmak için oy kullandı.

Başlangıç yatırım aşamasının Haziran 2022’nin sonuna kadar devam etmesi ve metaverse gelişimine yatırım yapmak üzere 5 ila 10.000.000 USDT arasında bir artış sağlaması planlanıyor. Temmuz 2022’den itibaren Meta Studio, birkaç IDO fırlatma rampası ile ortaklaşa halka açık token lansmanını hazırlayacak.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.