Metaverse Projesi Youtuber Ortağını Duyurdu
August 23, 2022

Metaverse oyun platformu Yield Guild Games (YGG), kendi Web3 eğitim programını başlatmak için içerik oluşturucu odaklı bir eğitim platformu olan Nas Academy ile ortaklık kuruyor. Nas Academy’nin topluluk öğrenme portalı Nas.io’da barındırılan Web3 Metaversity, YGG Guild Badge sahiplerinin yeni beceriler öğrenmesini ve Web3 alanında gelir getiren fırsatları ortaya çıkarmasını sağlayacak.

Nas Daily, Youtube ve Tiktok platformlarında bilgilenici içerikler üretiyor. Youtube’da en fazla izlenen videosu, dünyanın en uzun adamı Sultan’ı konu alan aşağıdaki videodur.

Kanalın yüzü 30 yaşındaki Nuseir Yassin’dir

Bu ortaklık sayesinde, Web3 Metaversity topluluğunun üyeleri, benzer düşünen bireylerle birlikte becerilerini geliştirebilecekleri destekleyici bir ortamda eğitim içeriği alacaklar. YGG ve Nas Academy’nin programa ilişkin uzun vadeli vizyonu, katılımcıları topluluk yöneticileri, içerik oluşturucular, kripto tüccarları, NFT sanatçıları veya diğer alanlardaki uzmanlar gibi çeşitli talep gören rollerde Web3’te gelecek vaat eden kariyerler inşa etmeye teşvik etmektir.

YGG topluluğu, bir YGG Lonca Rozeti tutarak veya basarak programa katılabilirler. Kaydolduktan sonra, üyeler aşağıdakileri içeren farklı avantajlara erişim elde edecekler:

  • Öğrenme yolculuğundan geçen diğer insanlarla etkileşim kurabilecekleri Web3 Metaversity’nin Discord sunucusu
  • Çeşitli Web3 konularındaki videoların barındırıldığı video kitaplığı
  • YGG ve Nas Academy ekibinin küratörlüğünde farklı eğitim kaynakları
  • YGG Topluluk Yöneticileri, YGG Burs Yöneticileri ve YGG kurucu ortağı Gabby Dizon, YGG Pilipinas Ülke Müdürü Luis Buenaventura, YGG Pilipinas Bilgi Bakanı Celeste Rodriguez ve YGG Esports Başkanı Mike Ovecka gibi konuk konuşmacılar ile yakınlaştırma oturumları

Topluluk içinde daha fazlasını yapmak isteyen insanlar için her zaman liderliğe giden bir yol vardır. YGG’nin Nas Academy ile ortaklığı, Web3’e daha fazla kişinin katılması için eğitim içeriği sunacak ve onları Metaverse’de başarılı olmak için gerekli beceri ve özgüvenle donatacak. Topluluğun tüm yönlerinde insan yeteneğini ve liderliğini geliştirme misyonumuzu bu şekilde ilerletiyoruz.

YGG’nin kurucu ortağı Gabby Dizon

İşbirliği metaverse ve Web3 piyasasına neler kazandıracak?

Ortaklık, YGG’nin Web3 uzmanlığını Nas Academy’nin ilgi çekici hikaye anlatımı ve yüksek kaliteli prodüksiyonu ile birleştirerek toplulukları güçlendirmek ve onlara mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sunmasını sağlayacak.

YGG ve Nas.io, dersleri birlikte oluşturmaya ve topluluk katılımını teşvik etmeye odaklanacak. Ortaklık, sektör uzmanlarından yeni fikirler öğrenirken ve büyüme fırsatlarını keşfederken Web3 liderleri haline gelmeleri için oyundan kazanılan toplulukları güçlendirecek.

Nas Academy’nin kurucusu ve CEO’su Nuseir Yassin

Web3’ün dünyayı değiştireceğine inanıyoruz. İnsanların internetin bir parçası olması ve büyümesi için en iyi fırsat ve YGG ile birlikte, Web3 alanında birini sıfırdan kahramana dönüştürmek için gereken tüm eğitimi sağlamaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Nas Academy COO’su Alex Dwek,

Nas Academy’de, Web3 eğitimini Filipinler ve Güneydoğu Asya’ya getirmek için YGG ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Birlikte, yalnızca bir sonraki kullanıcı dalgasını Web3’e getirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda herkes için beceri geliştirme fırsatları sağlarız. Web3, gelecekteki işlerin kaynağı olacak ve bu ortaklık sayesinde, bölgedeki kullanıcıların bu geçişi yapmasına ve internetin bir sonraki aşamasında rol oynamasına yardımcı olabiliriz.

YGG Lonca Rozeti veya darphane sahibi olan YGG topluluğu üyeleri, Nas.io Web3 Metaversity portalına giderek Web3 Metaversity’ye katılabilir. Bu, katılımcıların programa katılmaya hak kazanmak için kaydolmalarını, başvuru formunu doldurmalarını ve YGG Lonca Rozetlerini içeren MetaMask cüzdanlarını bağlamalarını sağlayacaktır.