Metaverse Piyasası İçin Yeni Programlar
June 29, 2022

Singapur Yönetim Üniversitesi (SMU), profesyonel eğitim kolu aracılığıyla, Web 3.0’ın en çok beklenen iki bileşenine odaklanan iki yeni program oluşturdu: merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO) ve Metaverse.

Bu programların amacı, gelecek nesil İnternet için Web 3.0 ile ilgilenen çok çeşitli insanları eğitmektir.
“DAO’yu Anlamak” ve “Metaverse Dalış” adlı iki tanıtım programı, profesyonellerin ve iş liderlerinin DAO ve Metaverse’in temellerini anlamalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda olmayan gibi teknolojilerin uygulanması için fırsatları belirlemek için TechFin Consulting ile ortaklaşa geliştirildi.

Bu iki projenin açılışı, Singapur’un Web 3.0 ekosistemini ve topluluğunu desteklemeye olan bağlılığının yanı sıra yeni bir Web 3.0 teknolojisi dalgasının ortaya çıkışını yansıtıyor. Programlar meraklı zihinlere fayda sağlayacak, DAO ve metaverse alanlarını aydınlatacak ve Web 3.0 yolculukları için bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet edecek. Hızlı tempolu ve rekabetçi Web 3.0 endüstrisinde istihdam olanaklarını keşfetmek isteyen katılımcılar, program tamamlandıktan sonra SMU tarafından verilen bir sertifika kazanarak kimlik bilgilerini geliştirebilirler.

SMU Academy’nin yönetici direktörü Jack Lim, “Toplumun Web 3.0‘ın ne anlama geldiğine ilişkin anlayışını genişletmenin ilk adımı, bu yeni fırsatları yakalamak, yaratıcılığı artırmak ve gelişen teknoloji dalgasını ilerletmek için iş gücümüzü uzmanlıkla eğitmektir. Meta veriye ilk katılanlar, daha yaygın hale geldikçe meta veri deposunun tüm pazarından ve kültüründen daha büyük bir pay talep etmelerine olanak tanıyarak, erken kabulün avantajlarını elde edecekler. Akademi ve iş dünyası ile kapsamlı bağlantıları ile SMU Akademisi, gelişen sektörlerde ve yeni sınırlarda yeni yetenekler, beceriler ve zihniyetler yaratmak için kapsamlı bir dizi organize eğitim sağlamak için iyi bir konumdadır.”

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.