Metaverse oyunları: Illuvium (ILV) ile tanışın
January 31, 2022

Illuvium (ILV), Mart 2021’de piyasaya sürülen açık dünya RPG macera oyunu. Illuvium’un sanal dünyası Illuvials adı veril görev ve yaratıklarla dolu. Oyuncular, oyun içinde Illuvium toplayabilir ve ILV token kazanmak için takımlar oluşturarak mücadele edebilirler.

Oynayış için aşağıdaki ön gösterime göz atın:

Illuvium metaverse, oyuncuların oynayarak para kazanabilecekleri ve projenin tokenlerini satın alıp topluluk yönetiminin bir parçası olabilecekleri ILV tokeni içeriyor.

Sanal dünyayı dolduran, her biri benzersiz sınıflara ve yeteneklere sahip 100’den fazla Illuvium var. Oyuncular, söz konusu yaratıkları yakalayabilir, kaynaştırabilir ve daha güçlü formlar keşfetmek için yükseltebilir. Illuvial’lar, oyuncuların toplayabileceği Pokemonlar olarak düşünülebileceğinden, Pokemon arasında bazı benzerlikler var. Fark şu ki, Illuvium blok zincir tabanlı bir proje ve varlıkların mülkiyeti tamamen oyuncularda.

Illuvium, oyuncuların ticarette ödeyeceği komisyonu azaltmak Immutable X ile entegre edildi. Oyun şu anda geliştirme aşamasında, ancak ILV sahipleri jetonlarını pasif gelir elde etmek için kullanabilir.

Twitter: https://twitter.com/illuviumio

Telegram: https://t.me/illuvium

Discord: https://discord.com/invite/illuvium