Metaverse oyunları: DeFi Degen Land (DDL)
February 1, 2022

DeFi Degen Land (DDL), Kasım 2021’de piyasaya sürülen BSC ve Cronos blockchain tabanlı bir metaverse coin. Platform, haftalık skor tablolarına sahip birkaç mini oyun içeriyor. Skor tablolarında başarılı olan oyuncular, ilk 10’a girerlerse 50 ila 500 dolar arasında ödül kazanabiliyor.

Ayrıca proje, oyuncuların BTC ile ödüllendirildiği DDL isimli tokene sahip.

Şu anda, DeFi Degen Land (DDL), metaverse’inde iki adaya sahip: Japonya ve Red Light Green Light. Japonya, kullanıcıların BTC yansımalarını manuel olarak talep edebilecekleri adadır. Reg Light Green Light, oyuncuların ışık yeşil olduğunda bitiş çizgisine ilerlemeye çalıştıkları, Netflix’in Korean Drama Squid Game’i içeren bir mini oyundur.

DeFi Degen Land (DDL) sosyal medya ve iletişim kanalları

DDL hala geliştirme aşamasında, ancak ekip sanal dünyayı sürekli olarak geliştiriyor. Proje, güçlü bir topluluk desteğine ve uzun vadeli harika bir görünüme sahip. DDL, kullanıcıların denemesi için bir Minimum Uygulanabilir Ürüne sahiptir ve 24 saatlik sağlıklı işlem hacmiyle destekleniyor.

Web sitesi: https://defidegenland.com/

Twitter: https://twitter.com/defi_degen_land

Discord: https://discord.com/invite/fBMqcWTpDb

Telegram: https://t.me/DeFiDegenLand

En iyi metaverse coin oyunları

Metaverse ve NFT odaklı projelerin hacimleri milyar doları aşıyor ve Facebook, Epic Games, Microsoft ve Minecraft gibi şirketler yatırım yapıyor.

Epic Games. Fortnite’ı geliştiren şirketin CEO’su Tim Sweeney, “Epic’in sanal dünya yatırımı yaptığı bir sır değil” dedi. Ariana Grande ve Travis Scott gibi isimlerin konserleri, film fragmanları ve müzik lansmanları ve hatta Martin Luther King Jr.’ın 1963 tarihli tarihi “Bir Rüyam Var” konuşması yeniden canlandırıldı. MetaHuman Creator ile fotogerçekçi dijital insanlarda geliştiriyor, bu da gelecekteki açık dünya oyunlarında dijital ikizinizi nasıl özelleştireceğiniz olabilir.

SWAK (SWAK), Illuvium (ILV), Onooks (OOKS), Equilibrium Games (EQ) ve Blockchain RPG (GOLD) metaverse oyunlarına göz atın.