Metaverse kumarhaneler için kullanılabilir
April 19, 2022

Metaverse’de, bir dizi işletmenin gelişimine zaten tanık olduk. Giyilebilir NFT’lerden Heineken ve Jose Cuervo’ya, Wendy’s ve McDonald’s’a kadar Metaverse’de herkesin ve her şeyin kendi girişimciliğini ortaya çıkarmasına izin verilir. Buna ek olarak, dijital alana giren yatırımcıların ve mevcut firmaların akını, büyük şirketlerin de barındırılabileceğini göstermiştir. Metaverse kumarhaneleri kripto para kullanımına ilk adımları atıyor…


Metaverse kumarhanelerinde başlamak riskli bir girişim olsa da, sebat edenler meyvelerini toplayabilirler. Metaverse’deki gayrimenkul yatırımları söz konusu olduğunda, mükemmel bir kiracı veya mükemmel bir varlık olabilirler.

Motley Fool’un Yatırım Araştırma Merkezi
Metaverse kumarhaneler için kullanılabilir

Kumarhaneler ve kripto paralar

Sandbox, Decentraland, Somnium ve diğer birçok yerde kumar işletmeleri kuruldu. Metaverse kumarının başarısı veya başarısızlığı, kumarhane denilince akla ilk gelen bir şey olmayan, uyumlu bir topluluk oluşturma yeteneğine bağlı olacaktır. Diğer tüm sistemler gibi, oyunlardan altyapıya ve geliştirmeye kadar, topluluğun sürdürülebilirliği en önemli kısımdır.

Bazıları büyük olasılıkla onlara açık bir dünya hissi verecek, diğerleri ise kapsam olarak daha kısıtlı olabilir. Diğer seviyeler veya ayarlar, kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanacaktır. Atari ve Sandbox, beklemek ve onlardan gelen bu yeni Metaverse çabasının nasıl gittiğini görmek zorunda kalacak.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.