Metaverse ile oyun sektörü bir devrimden geçiyor!
March 8, 2022

Valve Corporation şirketinin kurucularından ve efsanevi Half Life oyun serisiyle anılan Gabe Newell, Metaverse sektörünün büyümesi ve dahil olan önemli insanlar hakkında bazı düşüncelere sahip. Söz konusu Half Life mucidi, namı sayesinde açıklamalarıyla dalgalar yaratabilecek konumdadır. Oyuncu tabanını memnun etmek için, Steam’deki tüm NFT satışlarını ve NFT tabanlı oyunları yasakladı.

Valve, bu oyunların bazılarının NFT ve Blockchain davranışlarını ‘süper şüpheli’ bulduktan sonra bu sonuca vardı.

Gabe’in Steam ve diğer platformlardaki tüm NFT etkinliklerini durdurma kararı, oyuncular ve diğer platform kullanıcıları tarafından kabul gördü. Öte yandan geliştiriciler memnun değildi. Bu noktadan her iki tarafından görüşü de anlaşılabiliyor. NFT tabanlı oyunlarla para kazanmak isteyen geliştiriciler çok para kaybettiler. Oyuncular bunu kullanıcı tabanı için bir kazanç olarak selamlarken, diğerleri bunu bir kayıp olarak görüyor.

Metaverse oyunları oynayarak para kazanmak

Para kazandıran oyunlar, blockchain teknolojisinin yayınlamasıyla daha ulaşılabilir hale geldi. Öyle ki, bu sektöründeki metaverse ve NFT oyunlarına günde sadece yarım saat ayırıp, ayda +1.500 TL kazanmak mümkün. Bu yazıda, bunu yapabileceğiniz en iyi 3 oynarken para kazandıran oyunları listeliyoruz. Bazı oyunlara başlamak tamamen ücretsizken, bazıları küçük bir bütçe gerektiriyor.

Oyun oynayarak ne kadar kazanabileceğinize ve en iyi 3 P2E oyunun listesi burada.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.