Metaverse dünyanın nasıl çalıştığını yeniden tasarlıyor
April 12, 2022

Salgınla başa çıkmak için insanlık çeşitli yeni beceriler öğrenmek zorunda kaldı. Virüsün yıkıcı gücü ve insanlar üzerinde yarattığı düşünülemez bedeller sonucunda, uzun süreli bir uzaklık dayatması olmuştur. Birçoğumuz hayatta kalabilmek için sevdiklerimizden, arkadaşlarımızdan ve işimizden kopmak zorunda kaldık. Kendi çalışanları için yenilikçi bir çözüm bulan Accenture metaverse firması, iyi haberi paylaşmaya karar verdi.

Her şey, herkesin tam potansiyelini gerçekleştirme şansına sahip olduğu bir ortam yaratmakla başlar. Kuruluşumuzdan bu yana, birbirimize davranış şeklimizden şirketimizi yönetme şeklimize kadar yaptığımız her şeyde bize rehberlik etmesi için temel değerlerimize güvendik.

Accenture’s Shook
Metaverse dünyanın nasıl çalıştığını yeniden tasarlıyor

Accenture – Metaverse Continuum

Accenture, en yeni projesi olan Metaverse Continuum’u piyasaya sürdüğünden beri, evdeki çalışma ortamlarında en son yenilikleri sağlamak için sıkı bir şekilde çalışıyor. Başlangıçta amaçları, ödüllü ofisleriyle eşdeğer bir çalışma ortamı yaratmaktı. Bu nedenle, Metaverse’in, çalışanlarının tanıdık işyerlerini ve ortamlarını kopyalayan bir bölümü oluşturdular.

Bundan sonra, herkesin işlerini gerçek zamanlı olarak yapmak için ihtiyaç duydukları altyapıya erişmesini sağladılar. Modelleri geniştir, ancak birkaç temel ilke içerir. Tüm çabalarının bir parçası olarak, çalışanlarına bütünsel bir refah sağlamaya inanırlar. Araştırmacılar ve yenilikçiler, özellikle bir bütün olarak Metaverse organizasyonu ile ilgilenmekte ve personelin dijital ortamda tükenmemesini sağlamaktadır.

Metaverse ve piyasalardaki en son gelişmelerden haberdar olmak Mazz10.com‘a her zaman güvenebilirsiniz. Her gün size en önemli hikayeleri getiriyoruz. Lütfen bizi sosyal hesaplarımızdan takip edin:

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.