MetaNept Metaverse çalışmalarını Sürdürüyor!
May 23, 2022

Kültür ve iş dünyası için metaverse teknolojileri sağlayan MetaNept, Nept Metaverse için para görevi görecek olan NEPT Tokeni piyasaya sürdü. Nept, bizlerin hiper-gerçekçi sanal dünyaları ve toplulukları keşfetmemize ve aynı zamanda para kazanmamıza ve harcamamıza olanak tanıyan 3D etkileşimli bir metaverse.

Günümüzün metaverse deneyimlerinin çoğu, sanatçıların hayranlarına verilen görsel karmaşıklık düzeyinden ödün vermesini gerektiriyor. MetaNept’in mimarisi ve altyapısı, sanatçılara, eğlendiricilere ve ekiplerine, fiziksel dünyayla karşılaştırıldığında hayranlarının beklentilerini aşan sanal deneyimler yaratma olanağı vererek MetaNept’i sanal, çok-duyulu eğlence için gidilecek platform haline getiriyor.

Geleneksel, karikatürize metaverselerin aksine MetaNept, görsel olarak zengin manzaralar ve şehirlerin yanı sıra bir metaverse’nin ne olabileceğini aşan ayrıntılı bir sanatla tasarlanmış farklı, dünya dışı avatarlar geliştirmek için Realiz3d ile birlikte çalıştı. Nept Metaverse, son teknoloji bir konser ve etkinlik platformunun yanı sıra akıcı hareketlilik ve gerçekçi bir görünümle etkileşimli deneyimlere sahiptir.

NEPT Token yatırımcıları, Nept Metaverse’de hologramlar olarak başlayan NFT avatarlarını satın alabilirler.

Avatarın temel hologramı, metaverse geliştikçe benzersiz özelliklerle oluşturulacaktır. Nept Metaverse katılımcıları, avatarlarına ve çevrelerine göre uyarlanmış ekstra NFT öğeleri de oluşturabilirler. Nept DAO, tüm NEPT Token ve NFT sahiplerine açıktır, aynı zaman yatırımcılarına metaverse’nin yönetiminde bir ses sağlar ve onları Nept topluluğunun bir parçası yapar.

NEPT Token, metaverse coin piyasasındaki varlıkları alıp satmak, ayrıca arazi kiralamak veya satın almak için kullanılabilir. Nept Metaverse arazi sahipleri, konserler düzenleyebilecek ve yarışmalar ve eşantiyonlar, giyilebilir ürünlerin üretimi ve stake yoluyla varlıklarını paraya çevirebilecekler. Son günlerde, NEPT Token sahipleri için varlıklarını hemen büyütmeye başlamaları için bir fırsat yarattı.

Son sekiz yıldır kriptosferde yaşıyorum ve tüm hiper metaverse ve NFT projelerini yakından takip ediyorum. Yalnızca bir NFT koleksiyonu ve bir plan sunan sayısız projeyle karşılaştım ve çok azı uzun vadeli bir vizyon sundu. Metaverse alanında bir boşluk fark ettim: Lansman sırasında mevcut olan 3D varlıkların yanı sıra MetaNept’in doldurduğu zarafet ve eyleme geçirilebilir çıktılar.

MetaNept’in Kurucusu ve Direktörü Jonathan Cohen