LUNA Ekosistemine Bağlı 5 NFT Projesi
June 9, 2022

Yeni LUNA 2.0 lansmanı etrafındaki olumsuz enerji ve belirsizliklere rağmen ekosistem içinde birçok proje başlatıldı. Hex Trust, Nebula ve CyberDeck gibi bazı Dijital Varlık Yöneticileri bile yeni Terra ekosisteminin yeniden inşasına desteklerini gösterdiler.

Bu makale, yeni blockchain’e geçmeye hazır olan Terra 2.0 (LUNA) ekosistemini destekleyen en iyi beş NFT projesi ve pazar yeri seçimimize bakıyor.

Terra LUNA ekosisteminden en iyi 5 proje

Knowhere 👾 Terra NFT Marketplace 🌔

Knowhere şu anda Terra 1.0 üzerinde çalışıyor ancak kullanıcıları, işlem yaparken bağlanan cüzdanın “Classic” ağa seçildiğinden emin olmaya çağırıyor. Yakında tamamen Terra 2.0’a geçmeyi planlıyorlar.

Knowhere, Terra Luna 2’de hayati bir rol oynamaya hazır Terra NFT’leri, sanatçıları ve ortakları için Öncü olarak kendini gösteriyor.

RandomEarth 🌍

Terra 2.0’a desteğini gösteren başka bir platform, kendisini @terra_money için bir NFT Marketplace olarak tanımlayan RandomEarth 🌍 NFT Marketplace’dir.

RandomEarth’in açık artırma sistemi, Kripto Varlıkları satmanıza ve satın almanıza olanak tanır. Dijital cüzdanlarınızı Terra Station ( https://station.terra.money/ ) gibi uyumlu köprü uzantılarına bağlayarak Açık Artırmaya katılabilirsiniz.

Terra Station, Terra LUNA satın almanıza, saklamanıza ve işlem yapmanıza izin veren elektronik bir cüzdandır.

LUNA ekosisteminden HERO NFT ile tanışın

HERO 🌕🌞

HERO NFT, Solana ve Terra blockchain ağlarında gelişen NFT koleksiyonlarından oluşan sınırlı sayıda bir NFT koleksiyonudur. Solana ve Terra’da nane yapan ilk NFT olduklarını iddia ediyorlar.

2,6 bin sahibi ile toplam 5,8 bin NFT Öğe koleksiyonuna sahiptir. Taban fiyatı 3.5 Milyon Luna’dır.

Ek veriler – https://randomearth.io/collections/slug/heronft

Yeni Terra 2.0 için halk desteğini zaten ilan etti.

LUNA – Metafrens 🪐 (TerraFloki)

MetaFrens, Terra 2.0’ı geliştirmeye devam etmekle ilgilendiğini zaten ilan etti. TerraFloki artık tüm Terra NFT’ler için açık olan, topluluk liderliğindeki bir NFT metaverse olan MetaFrens’tir.

TerraFloki, TerraFloki Labs’ın ekonomik ve stratejik oyna-kazan metaverse Terra ekosistemine dayalı bir Abonelik Olarak NFT modelidir.

Kullanıcılar ayrıca basit bir yerleşik DEX aracılığıyla ticaret yapabilir, hisse alabilir ve likidite sağlayabilir.

Orne.io

Orne, ağaçların satın alınması, satılması ve ticareti için bir platformdur ve yönetici firma onun adını alacaktır.

Her ağaç, bir blockchain’de oluşturulan, NFT ile temsil edilir. Tüm ağaç kullanım kazançları, vadeye ulaştığında NFT sahibine iade edilecektir.

“Sürdürülebilir ormancılık için NFT’ler, @terra_money’de $ORNE”

Orne, lansmana desteğini de açıkladı:

Terra 2.0 (LUNA) fiyatı şu anda mücadele ederken, Terra’nın ekosisteminin sektördeki en benzersiz ve ileriye dönük ekosistemlerden biri olduğu açık.

Yeni chain’e daha fazla uygulama ve proje geçtikçe ve daha geniş kripto para birimi kitlesi Terra Luna’nın potansiyelini gördükçe, yeni kripto paranın değeri artacaktır.

Bitcoin ve Ethereum mevcut destek seviyelerini korumak için mücadele ederken, Terra 2.0’ın (LUNA) fiyat ve değerlemede yükselmesi neredeyse imkansız. Bu nedenle, yatırımcılar, projeye yatırımları söz konusu olduğunda sabırlı olmalı ve kısa vadeli başarısızlıklara odaklanmak yerine uzun vadeli başarıyı aramalıdır.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.