Liquid Avatar, Lethbridge ile ortak oldu: Metaverse inşa ediliyor...
March 13, 2022

Lethbridge College Teknoloji, Çevre ve Tasarım Merkezi, halka açık küresel bir blockchain ve fintech çözümleri firması olan Liquid Avatar Technologies ile öğrencilerin metaverse mülk edinmelerini sağlayacak işle entegre bir öğrenme fırsatı başlatmak için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Liquid Avatar Technologies, Aftermath Islands metaverse üzerinde 9.000 arsa sağlıyor

Liquid Avatar Technologies, anlaşmanın bir parçası olarak, kullanıcıların gerçek dünyalarına paralel bir sanal dünya inşa edebilecekleri bir alan ağı olan Aftermath Islands Metaverse’de 9.000 arsa sağlayacak. 2022 kış döneminin sonunda öğrenciler yeni müfredata ve mentorluk fırsatlarına katılacaklar.

İç Tasarım Teknolojisi, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik ve Mimari Animasyon Teknolojisi programlarındaki öğrenciler sanal adada “inşa edecekler” – yapılar ve şirketler inşa edecek ve işlemler yapacaklardır. Her öğrenciye sanal bir arazi parçası verilecektir.

Seçtikleri sürece toprak ve onun için ürettikleri her şey kendilerine ait olacaktır. Lethbridge Institution’a göre, kolej öğrencilere sanal etkinlikler, öğrenme ve diğer hizmetler sunmasına izin verecek önemli miktarda sanal alana da sahip olacak.

Lethbridge College’ın Mekânsal Tasarım Teknolojileri Okulu başkanı Cherie Bowker, “Likit Avatar Technologies ile bu işbirliğinden gerçekten çok memnunum” diye ekliyor.

Öğrenciler metaverse’de çalışmayı, oynamayı, öğrenmeyi, oynamayı, eğlendirmeyi ve kazanmayı öğrenecekler

Öğrenciler Aftermath Adaları’nda topluca Lethbridge College Island olarak bilinen sanal alanlarda metaverse’de çalışmayı, oynamayı, öğrenmeyi, oynamayı, eğlendirmeyi ve kazanmayı öğrenecekler. Sanal araziye ek olarak, kolej için 100.000’e kadar oyun içi para birimi kredisi erişilebilir hale getiriliyor. Kuruma göre, bu krediler ekstra mülk, nesneler, peyzaj eşyaları ve hatta avatarlar gibi varlıkları geliştirmek, elde etmek ve takas etmek için kullanılabilir.

CTED öğrencileri, süreç boyunca kendilerine koçluk yapacak endüstri liderleri ve eğitmenlerle işbirliği yaparak Lethbridge College Island’ı geliştirmek için uygulamalı fırsat elde edecekler.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.